Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu zarządzanie

Znaleziono 8 artykułów pasujących do tego tagu.

Zerwany model

Odrabiając dwie bramki straty i remisując na Turf Moor, West Bromwich Albion przynajmniej na kilka dni oddaliło od siebie bezpośrednie sąsiedztwo strefy spadkowej w tabeli Premier League. Pod wodzą Tony'ego Pulisa klub z The Hawthorns notuje na razie nieznaczną poprawę wyników. Zatrudnienie byłego menedżera Stoke City i Crystal Palace ciągle pozostawia jednak więcej pytań niż odpowiedzi.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie: City (3)

Czas na ostatnią, trzecią część cyklu zadedykowanego nowej strukturze organizacyjnej w Manchesterze City. Spójrzmy, jakie konkretnie zadania zostały postawione przed menedżerem Manuelem Pellegrinim.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie: City (2)

Prezentujemy drugą część cyklu poświęconego nowo wprowadzanej strukturze organizacyjnej w Manchesterze City (pierwszą część przeczytacie TUTAJ). Przyjrzyjmy się bliżej rozgraniczeniu roli dyrektora sportowego a menedżera pierwszej drużyny.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie: City (1)

To, co większość Europy dostrzegła dawno temu, powoli zaczyna docierać również do konserwatywnych Wyspiarzy. Do nowej struktury zarządzania powoli przekonują się nie tylko mniejsze kluby, jak WBA, ale również te z samego szczytu.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (4)

West Bromwich Albion bardzo skorzystało na wprowadzeniu w klubie europejskiej struktury organizacyjnej. Tak bardzo, że drogą wyznaczoną na The Hawthorns zaczynają podążać kolejne angielskie kluby. Przed nami ostatnia, czwarta część cyklu poświęconego WBA.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (3)

Czas na trzecią część naszego międzysezonowego cyklu, w którym prezentujemy strukturę organizacyjną wybranych klubów. Po ogólnym zarysie i roli pierwszego trenera przyglądamy się polityce transferowej w West Bromwich Albion.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (2)

Kontynuujemy nasz międzysezonowy cykl poświęcony strukturze organizacyjnej wybranych klubów. W pierwszej części przedstawiliśmy ogólny zarys zarządzania w West Bromwich Albion. Dziś przyjrzymy się bliżej roli pierwszego trenera w klubie ze środkowej części Anglii.

czytaj więcej
facebook