Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Włochy

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Włochy - Polska: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Polacy udział w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA rozpoczną w Bolonii, mierząc się z reprezentacją Włoch. Dla Jerzego Brzęczka będzie to selekcjonerski debiut i mimo, że PZPN z prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele zapowiedział, że w Związku imprezy tej nikt nie traktuje priorytetowo, żaden z piłkarzy z naszego obozu na murawie kłaść się nie zamierza.

czytaj więcej
Prandelli, selekcjoner idealny

Włosi w kolejnym turnieju pracują na obalenie stereotypu, że grają defensywnie, brzydko i brutalnie. Pewnie znowu się nie uda, walka z takimi kliszami jest skazana na niepowodzenie, choć mecz z Anglią był jeszcze jednym krokiem we właściwym kierunku. Italia była zupełnym przeciwieństwem drużyny ze stereotypu – aktywna, efektowna, odważnie prąca do goli. Osobnym przeżyciem było oglądanie Andrei Pirlo, który wyrasta ponad całe to piłkarskie towarzystwo. Nie ma drugiego takiego wirtuoza. Nie musi nawet dotykać piłki, żeby zachwycać ruchami, mądrością i pomysłem. Czysta przyjemność.

czytaj więcej
Nowa fala: Anglia - Włochy

Po jednym z najlepszych meczów w tym roku Włosi pokonali Anglików 2:1. Każdy z zawodników, poza Waynem Rooneyem, zagrał co najmniej przyzwoite zawody, ale na uwagę zasługuje dwójka włoskich prawie-debiutantów.

czytaj więcej
Balotelli - mistrz szesnastu metrów

Czy Balotelli umie posłać piłkę gdziekolwiek zechce? Sami zobaczcie.

czytaj więcej
Silna Belgia, klasyczne Niemcy i reszta kadr

Nie tylko trener Fornalik miewa kłopoty z wyborem - prześledziliśmy powołania do innych europejskich reprezentacji.

czytaj więcej
facebook