Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu West Bromwich Albion

Znaleziono 9 artykułów pasujących do tego tagu.

Zerwany model

Odrabiając dwie bramki straty i remisując na Turf Moor, West Bromwich Albion przynajmniej na kilka dni oddaliło od siebie bezpośrednie sąsiedztwo strefy spadkowej w tabeli Premier League. Pod wodzą Tony'ego Pulisa klub z The Hawthorns notuje na razie nieznaczną poprawę wyników. Zatrudnienie byłego menedżera Stoke City i Crystal Palace ciągle pozostawia jednak więcej pytań niż odpowiedzi.

czytaj więcej
Na przekór

Mecz West Bromwich Albion – Burnley może wydawać się mało atrakcyjną propozycją na spędzenie niedzielnego popołudnia. Na pierwszy rzut oka to raczej okruszki po sobotniej, podwójnej porcji najwyższej jakości derbów na poziomie Premier League. (W zamyśle.) Historia obu klubów może jednak stanowić intrygujące studium przypadku dla innych, mniej zamożnych graczy nie tylko na angielskim podwórku.

czytaj więcej
Anglii wciąż daleko do Europy

Dwa szokujące zwolnienia tuż przed najtrudniejszą fazą sezonu Premier League udowadniają, że to nie menedżerowie nie potrafią zapanować nad swoimi nerwami, ale ich szefowie. Zarówno Steve Clarke, jak i Andre Villas-Boas odeszli, gdy ich praca wciąż rokowała i dawała nadzieję - pomimo wyraźnych sygnałów o problemach.

czytaj więcej
Polskie kluby nie rozumieją skautingu

Czego potrzebuje polska piłka? Co należy zrobić, by dobrze zorganizować skauting w Polsce? Czy FIFA wraz z UEFA powstrzymają zapędy menedżerów, banków i zadłużonych klubów? O tym, a także o wielu innych sprawach opowiada Tomasz Pasieczny, były dyrektor sportowy Cracovii i skaut m.in. Legii oraz West Bromwich Albion.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (4)

West Bromwich Albion bardzo skorzystało na wprowadzeniu w klubie europejskiej struktury organizacyjnej. Tak bardzo, że drogą wyznaczoną na The Hawthorns zaczynają podążać kolejne angielskie kluby. Przed nami ostatnia, czwarta część cyklu poświęconego WBA.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (3)

Czas na trzecią część naszego międzysezonowego cyklu, w którym prezentujemy strukturę organizacyjną wybranych klubów. Po ogólnym zarysie i roli pierwszego trenera przyglądamy się polityce transferowej w West Bromwich Albion.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (2)

Kontynuujemy nasz międzysezonowy cykl poświęcony strukturze organizacyjnej wybranych klubów. W pierwszej części przedstawiliśmy ogólny zarys zarządzania w West Bromwich Albion. Dziś przyjrzymy się bliżej roli pierwszego trenera w klubie ze środkowej części Anglii.

czytaj więcej
facebook