Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Waldemar Fornalik

Znaleziono 33 artykułów pasujących do tego tagu.

Na ratunek Polsce

Chociaż ostatni ciepły tydzień wam tego nie powie, nadchodzi sezon grzewczy. I wtedy to przyda się ta cała sterta papieru, gdy już w pierwszy zimny wieczór prezes usiądzie przed kominkiem, rozpali kilka sztuk drewna, naleje do kieliszka naprawdę dobrego wina i z rozbawieniem czytając wszystkie opisy karier, rekomendacje i wymagania będzie je następnie spalał, donośnie i złowieszczo się śmiejąc.

czytaj więcej
A czemu nie Paweł Janas?

Tytułowe pytanie to oczywiście żart. Ale Janas ostatecznie jednak awansował na mistrzostwa, choć podobno jego zespół również nie miał stylu. Za to miał Frankowskiego - czy on dał więcej drużynie niż Lewandowski? Chyba nie, ale miał większy wpływ na wyniki meczów.

czytaj więcej
Polski trener nie istnieje

Wybór selekcjonera kadry spośród polskich trenerów przypomina dziś głosowanie w wyborach parlamentarnych - polega jedynie na wyborze mniejszego zła. Rozwiązaniem wydaje się ktoś z zagranicy. Dlaczego jednak tak wielu z nas, w tym prezes Boniek, deprecjonuje dyskusję pt. "trener polski vs. zagraniczny"?

czytaj więcej
Boniek traci magię?

To nie była zła decyzja. To nie był zły styl. Poprzednie rządy mogły kompletnie to pożegnanie spartolić. Wyprowadzić Fornalika na środek Wembley i tam zwolnić, czy dokonać tego po wtargnięciu na jego konferencję prasową.

czytaj więcej
AAAaaaby zatrudnić selekcjonera

Na razie tylko medialnie, w internecie, w gazetach, na Twitterze, ale już wkrótce pewnie oficjalnie. Po piątkowej porażce z Ukrainą los Waldemara Fornalika zdaje się przesądzony. Pojawia się pytanie: kto następny?

czytaj więcej
Kto rządzi - Fornalik... czy może przypadek?

Praca selekcjonera polskiej reprezentacji należy z pewnością do niezbyt wdzięcznych posad. Z drugiej strony, na osłodę dostaje się całkiem spore pieniądze, nawet jak na rynek futbolowy. W związku z tym trzeba się wykazać iście wybitnym kunsztem, a i to nie uchroni od krytyki zawistnych mediów. Jedyny sposób to wygrywać każdy mecz.

czytaj więcej
Kadrowicza z doświadczeniem powołam

Fornalik zaskoczył powołaniami nawet samych powołanych, a kibice mogą mieć wrażenie powrotu do przeszłości.

czytaj więcej
facebook