Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu UEFA

Znaleziono 11 artykułów pasujących do tego tagu.

Włochy - Polska: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Polacy udział w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA rozpoczną w Bolonii, mierząc się z reprezentacją Włoch. Dla Jerzego Brzęczka będzie to selekcjonerski debiut i mimo, że PZPN z prezesem Zbigniewem Bońkiem na czele zapowiedział, że w Związku imprezy tej nikt nie traktuje priorytetowo, żaden z piłkarzy z naszego obozu na murawie kłaść się nie zamierza.

czytaj więcej
Niemcy - Francja: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Inauguracja Ligi Narodów UEFA i od razu taki hit! Już w pierwszej kolejce zmagań zmierzą się drużyny byłych i aktualnych mistrzów świata. W czwartkowy wieczór w Monachium emocji na pewno nie zabraknie.

czytaj więcej
Piłkarze ze Skały

Magoty gibraltarskie to jedyne, dziko żyjące małpy w Europie. To także prawdopodobnie jedyni mieszkańcy Gibraltaru, którzy nie przejawiają zainteresowania futbolem. Bo jeśli wierzyć statystykom, co osiemnasty człowiek z tego kraju gra w piłkę, a w ogóle co dziesiąty jest bardziej lub mniej zaangażowany w futbol. Na całej planecie trudno zatem byłoby odnaleźć skrawek ziemi równie zafascynowany tą dyscypliną.

czytaj więcej
FFP: O co chodzi?

Paris Saint-Germain oraz Manchester City mają znajdować się w gronie dziewięciu klubów oczekujących sankcji za złamanie zasad UEFA Financial Fair Play (FFP). Decyzje Club Financial Control Body (CFCB) zostaną prawdopodobnie ogłoszone w poniedziałek. A jakie są rzeczywiste założenia szeroko komentowanego pomysłu Europejskiej Federacji Piłkarskiej?

czytaj więcej
Wojna o Financial Fair(?) Play

Jednej rewolucji w futbolu już dokonał. Teraz kwestionuje rewolucję spod znaku Michela Platiniego. Według niego Financial Fair Play nie tylko nie ma szans powodzenia, ale także nie ma nic wspólnego z uczciwą rywalizacją. Zdaniem Jean-Luisa Duponta nowe reguły czynią zupełnie na odwrót - zabierają biednym, a dają bogatym.

czytaj więcej
UEFA skacze na kasę

Liga Narodów, Superliga, piłkarski weekend - pomysłów na uzdrowienie piłki jest wiele. Ale czy na pewno odbędzie się to z korzyścią dla wszystkich?

czytaj więcej
Co można kupić za 150 tys. euro?

Ostatnia kara dla Legii odbiła się na krajowym podwórku niezwykle szerokim echem - w końcu nie codziennie polska drużyna zostaje ukarana kwotą 150 tysięcy euro. Na tyle UEFA wyceniła zachowanie kibiców mistrza Polski podczas dwumeczów z Molde oraz Steauą. Stołeczny klub może już wprowadzać do budżetu korektę, a my zastanowimy się, co Legia mogłaby kupić za rzeczone 150 tysięcy.

czytaj więcej
facebook