Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu transfery

Znaleziono 26 artykułów pasujących do tego tagu.

Futbol jako reality show?

Chociaż ostatni dzień okienka transferowego to relatywnie "młody" fenomen, jego dynamiczny rozwój w ostatnich latach każe zastanowić się nad tym, jak bardzo telewizja zawładnęła piłką nożną. Czy już powinniśmy traktować futbol jako reality show?

czytaj więcej
Deadline Day

To ostatni dzwonek dla klubów z największych lig na to, by dokonać wzmocnień. Śledzimy doniesienia, potwierdzamy plotki, donosimy o zawartych transakcjach.

czytaj więcej
Włoska fabryka gwiazd

Różne są modele budowy klubu. Jedni wydają setki milionów euro na gwiazdy i sukces chcą osiągnąć natychmiast, inni stawiają na wychowanków lub inwestują w sieć skautingu. Do tej trzeciej grupy należy Giampaolo Pozzo, właściciel Udinese Calcio, jednej z największych kuźni piłkarskich talentów na świecie.

czytaj więcej
Jaki będzie 2014?

Gdzie skończy Ekstraklasa, czy i jak zmieni się układ sił w Europie, co przyniesie mundial - w pierwszym dniu nowego roku wróżymy z futbolowych fusów.

czytaj więcej
Najlepsza zimowa perspektywa

Gdy po zwiększonej dawce ligowych spotkań tempo niektórych meczów zaczyna przypominać marsz to znak, że wkrótce spadnie śnieg, piłkarze udadzą się na plażę, a w prezesowskich gabinetach zacznie się wielkie kupowanie. Przy problemach jakie większość klubów ma z rozgrywaniem akcji, spojrzenie najlepszych powinno paść na jednego z piłkarzy Widzewa.

czytaj więcej
Pieniądze grają

Transfery marketingowe czy przemyślane? Kupowanie w promocji czy inwestowanie w wychowanków? Jak wydane pieniądze przekładają się na wyniki sportowe? O tym w naszej analizie.

czytaj więcej
Miejsce Mistrza Polski nie jest w Lidze Mistrzów

Dokąd zmierzają piłkarskie transfery? Czy futbol ma problemy z dopingiem? Gdzie sportowo są nasze kluby? O to wszystko pytamy Pawła Wilkowicza, od niedawna nowej twarzy serwisu sport.pl, wcześniej zastępcy szefa działu sportowego "Rzeczpospolitej".

czytaj więcej
facebook