Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Tottenham

Znaleziono 11 artykułów pasujących do tego tagu.

Anglii wciąż daleko do Europy

Dwa szokujące zwolnienia tuż przed najtrudniejszą fazą sezonu Premier League udowadniają, że to nie menedżerowie nie potrafią zapanować nad swoimi nerwami, ale ich szefowie. Zarówno Steve Clarke, jak i Andre Villas-Boas odeszli, gdy ich praca wciąż rokowała i dawała nadzieję - pomimo wyraźnych sygnałów o problemach.

czytaj więcej
Angielska maszynka losująca

Kultowe zdanie o tym, że „nie ma już słabych drużyn” wyjątkowo często sprawdza się w tym sezonie Premier League. Można odnieść wrażenie, że co tydzień któryś z zespołów z czołówki wylosowuje kupon na wpadkę.

czytaj więcej
Jak zdobyć mistrzostwa?

Piłka nożna to prosta gra, na boisku biega 22 facetów, a kto strzeli więcej bramek, ten wygrywa. A kto wygrywa na końcu? Nie zawsze są to Niemcy, może będą to ci, którzy mają swój pomysł na granie?

czytaj więcej
Kwestia klasy: Bale, Suarez, Lewandowski

W futbolu rządzą dziś piłkarze i ich agenci - słyszymy często z ust dziennikarzy. To oni decydują o transferach, to oni szantażują kluby, to oni robią co chcą. Rzecz w tym, że... niekoniecznie.

czytaj więcej
Kuszenie Garetha Bale'a

Transfer Walijczyka z dnia na dzień zbliża się do przekroczenia granic medialnej farsy, w której każdy chce ugrać coś dla siebie.

czytaj więcej
Dempsey odnaleziony w Seattle

Rekordowe 9 milionów dolarów musieli wyłożyć "Rave Greens", by pozyskać Clinta Dempseya. Najlepszy piłkarz eksportowy Amerykanów wraca po prawie siedmiu latach do rodzimej ligi, co traktuje się jako największy szok w Major League Soccer w ostatnich latach.

czytaj więcej
Nie płaczcie po Bale'u

Gdy rywale cieszą się, że "one-man team" Andre Villasa-Boasa się rozpada, gdy świeżo reklamowane przez bohatera koszulki są przygotowane do równie efektownego co idiotycznego spalenia, gdy po prostu cała Premier League straci świetnego piłkarza... Tottenham nie powinien wcale po Garethcie Bale'u płakać.

czytaj więcej
facebook