Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Tony Pulis

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Zerwany model

Odrabiając dwie bramki straty i remisując na Turf Moor, West Bromwich Albion przynajmniej na kilka dni oddaliło od siebie bezpośrednie sąsiedztwo strefy spadkowej w tabeli Premier League. Pod wodzą Tony'ego Pulisa klub z The Hawthorns notuje na razie nieznaczną poprawę wyników. Zatrudnienie byłego menedżera Stoke City i Crystal Palace ciągle pozostawia jednak więcej pytań niż odpowiedzi.

czytaj więcej
Zmiana efektu nowego menedżera

Niektórzy powiedzą, że to efekt nowego menedżera, inni wskażą na indywidualne popisy zawodników jako kluczowe przy osiąganiu wyników. Niewielu jednak zwróci uwagę, że najważniejsze co się działo w kilku angielskich klubach, które ostatnio na stanowisku szkoleniowca dokonały zmiany, odbywało się na murawie w ośrodku treningowym.

czytaj więcej
Kosztowna rewolucja?

Stoke City obiera nowy kurs - zwalnia Tony'ego Pulisa i chce zerwać z wizerunkiem "drwali". Tylko czy rozstanie z Walijczykiem to przemyślany ruch?

czytaj więcej
facebook