Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Tomasz Zahorski

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Cosmosu długa droga do gwiazd

Gol Tomasza Zahorskiego nie wystarczył. New York Cosmos pokonali San Antonio Scorpions i zapewnili sobie mistrzostwo rundy jesiennej North American Soccer League. Taki wynik to z pewnością nie jest niespodzianką - ekipa Giovanniego Savarese to najsilniejsza kadrowo drużyna w lidze.

czytaj więcej
Zahorski strażnikiem w Teksasie?

Tomasz Zahorski odrzucił oferty klubu z ekstraklasy cypryjskiej i polskich pierwszoligowców. Wyjechał najdalej jak mógł i zniknął z krajowego podwórka piłkarskiego. W San Antonio nie spełni "amerykańskiego snu", nie zarobi kroci na kopaniu futbolówki, za to ucichnie zgiełk panujący wokół kolejnych nieudanych przygód piłkarskich.

czytaj więcej
Zahorski - kozioł ofiarny?

Niezbyt różowo rysują się najbliższe miesiące Górnika Zabrze. Zimą odszedł z klubu najlepszy napastnik, Arkadiusz Milik. Jego dorobek jesienią to 14 meczów i 7 bramek. W zamian w Zabrzu zameldowali się Ireneusz Jeleń, Tomasz Zahorski, Grzegorz Bonin i Sergei Mošnikov.

czytaj więcej
facebook