Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Szkocja

Znaleziono 4 artykułów pasujących do tego tagu.

Mistrz reakcji

Reprezentacja Polski wywalczyła cenny punkt i umocniła się na prowadzeniu w tabeli eliminacyjnej grupy. Adam Nawałka po raz kolejny dokonał dobrych zmian i korekt w ustawieniu zespołu, które pozwoliły zakończyć spotkanie ze Szkocją mocnym akcentem. W kolejnych meczach niezbędne mogą okazać się również bardziej trafne wybory od pierwszej minuty.

czytaj więcej
Operacja Szkocja

Historyczne zwycięstwo nad Niemcami przytrafiło się reprezentacji Polski ni stąd, ni zowąd. Ogólnonarodową euforię - zarówno wśród kibiców, jak i dziennikarzy - trzeba jednak szybko stonować. Przed drużyną Adama Nawałki kolejny ważny mecz: tym razem z bezpośrednim rywalem do awansu do finałów mistrzostw Europy, również posiadającym swoje atuty.

czytaj więcej
Grupa bohaterów

Pierwsza seria meczów grupy D eliminacji mistrzostw Europy posłużyła za potwierdzenie. Niemcy pozostaną poza zasięgiem, podczas gdy Gibraltar okaże się tylko dostarczycielem punktów. Tymczasem Polska, Irlandia i Szkocja stoczą rywalizację w swego rodzaju "minilidze", z której zwycięsko może wyjść ten, kto nie potknie się w spotkaniach z Gruzją. I ten, kto będzie mógł liczyć na swoje indywidualności.

czytaj więcej
Tak zaczynał Fergie

Wyrzucił prezesa z ławki rezerwowych, zawiesił jednego z najlepszych zawodników, zwyzywał członków zarządu i dał nadzieję na lepsze jutro. Po czterech miesiącach Sir Aleksa Fergusona już w East Stirlingshire nie było, bo zgłosił się po niego większy klub. Jednak to na Firs Park garstki kibiców miały przyjemność po raz pierwszy obserwować Szkota w akcji zza linii bocznej.

czytaj więcej
facebook