Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Skarb Kibica

Znaleziono 2 artykułów pasujących do tego tagu.

Ta ostatnia kolacja

Jeśli ostatnia ich wspólna kolacja była pełna uprzejmości i wymian fachowych opinii na temat futbolu, to następnym razem Arsene Wenger i Jose Mourinho będą jedli w pełnej stresu ciszy. Do pierwszej zgryźliwości oczywiście.

czytaj więcej
Skarb Kibica Premier League

Latem 1992 roku zapoczątkowana została rewolucja, która na zawsze zmieniła piłkę nożną. Powstanie Premier League - opartej na lukratywnym kontrakcie na sprzedaż praw telewizyjnych firmie BSkyB - wiązało się z finansową bonanzą dla klubów, piłkarzy i ich agentów. Dziś największe, najbogatsze i najbardziej ekscytujące rozgrywki ligowe na świecie rozpoczynają zmagania po raz 23., a nasza redakcja po raz drugi przygotowała z tej okazji obszerny Skarb Kibica Premier League. Bez opłat, bez paywalla, za to z informacjami, ciekawostkami i analizami, które pozwolą Wam sprawniej wejść w ten sezon.

czytaj więcej
facebook