Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Sebastian Mila

Znaleziono 6 artykułów pasujących do tego tagu.

Mistrz reakcji

Reprezentacja Polski wywalczyła cenny punkt i umocniła się na prowadzeniu w tabeli eliminacyjnej grupy. Adam Nawałka po raz kolejny dokonał dobrych zmian i korekt w ustawieniu zespołu, które pozwoliły zakończyć spotkanie ze Szkocją mocnym akcentem. W kolejnych meczach niezbędne mogą okazać się również bardziej trafne wybory od pierwszej minuty.

czytaj więcej
Messidependencia po polsku

Rzadko pokazywali klasę, ale dawali też coś "ekstra" - strzelcy Ekstraklasy nie rozpieszczali nas w tym sezonie ani skutecznością, ani regularnością, ale w kilku klubach wydatnie przyczynili się do sukcesu. Analizujemy wyczyny najlepszych ligowych snajperów oraz ich wpływ na zdobyte punkty. Ponadto pokazujemy, że liczby potwierdzają, niezależnie od posiadanych umiejętności, wpływ Mili i Demjana na wyniki ich zespołów.

czytaj więcej
Dogrywka (1)

Rozpoczynamy nowy cykl - z, mamy nadzieję, regularnością godną najlepszych napastników, będziemy podsumowywać doniesienia dnia. Streścimy informacje nie zawsze najważniejsze, ale za to - tu wyrażamy nadzieję po raz wtóry - interesujące.

czytaj więcej
Dlaczego 4-2-3-1? (cz. 5)

Śląsk Wrocław i Górnik Zabrze wydają się kadrowo dobrze przystosowane do systemu 4-2-3-1. Śląsk ma Milę, a Górnik Kwieka. Pozory jednak mylą.

czytaj więcej
Kto wrobił w Chicago Rogera?

Wielu młodych chłopców marzy o tym, by zostać strażakiem. Nie ma w tym nic złego. Gorzej, jeżeli chce nim zostać jeden z najlepszych piłkarzy w polskiej Ekstraklasie. Czy Sebastian Mila powinien gasić pożar w klubie, któremu pali się grunt pod nogami?

czytaj więcej
Pomyśleli(?), powiedzieli (1)

Są zdania, które zapadają w pamięć - czasem ze względu na ich nieoczywistość, czasem mądrość, a czasem i głupotę. Nie rozstrzygając, które wypowiedzi są które, zapraszamy do naszego nowego cyklu zbierającego wypowiedzi osób związanych z krajowym podwórkiem piłkarskim

czytaj więcej
facebook