Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Seattle Sounders

Znaleziono 4 artykułów pasujących do tego tagu.

Raport MLS - tydzień drugi

Obfita w remisy i zacięte spotkania - tak minęła druga kolejka MLS. Tym razem najwięksi nieobecni poprzedniej kolejki – Toronto FC – zademonstrowali swoje nowe, wielkie nazwiska. Nawet na tak wczesnym etapie już widać, które drużyny mają w tym sezonie spore ambicje.

czytaj więcej
Ameryka znowu gra w soccera

Po trzymiesięcznej przerwie, wielkich transferach Jermaine'a Defoe i Julio Cesara, strajku sędziów oraz kolejnych zmianach w przepisach, wreszcie ruszył dziewiętnasty sezon Major League Soccer. Jednak rosnąca w siłę MLS w dalszym ciągu boryka się ze swoimi problemami, a aspekty bardzo specyficzne dla amerykańskich lig sportowych nie zawsze idą w parze z interesem rozgrywek.

czytaj więcej
Najbardziej wyrównana liga świata?

Obrońca tytułu wygrywa mecz pięcioma bramkami, by trzy dni później przegrać z kretesem z jedną z najgorszych drużyn w lidze. To nie jest streszczenie sytuacji klubu w Football Managerze, ale przypadek jednego z klubów Major League Soccer. To sprawia, że kibice za Oceanem muszą przyzwyczaić się do częstszych palpitacji serca - sytuacja w tabeli tamtejszej ligi robi się coraz bardziej gorąca.

czytaj więcej
Dempsey odnaleziony w Seattle

Rekordowe 9 milionów dolarów musieli wyłożyć "Rave Greens", by pozyskać Clinta Dempseya. Najlepszy piłkarz eksportowy Amerykanów wraca po prawie siedmiu latach do rodzimej ligi, co traktuje się jako największy szok w Major League Soccer w ostatnich latach.

czytaj więcej
facebook