Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Ryan Giggs

Znaleziono 7 artykułów pasujących do tego tagu.

Giggs - symbol zespołu Fergusona

Wszyscy zainteresowani Premier League z pewnością odczuli, że skończyła się pewna epoka. Po zeszłorocznym odejściu na emeryturę sir Alexa Fergusona doczekaliśmy się zakończenia kariery przez Ryana Giggsa.

czytaj więcej
Odzyskany pierwiastek szaleństwa Fergusona

Chociaż ostatnio był to najgorzej utrzymywany w tajemnicy sekret angielskiego futbolu, zakontraktowanie Louisa van Gaala w Manchesterze United wciąż wydaje się niemałą sensacją. Sam fakt, że w niecały rok po ostatnim meczu pod wodzą sir Aleksa Fergusona nastąpił odwrót od jego wyboru następcy skłania do refleksji - stąd dla kibiców "Czerwonych Diabłów" pocieszający może być fakt, że szkockiego szaleńca wreszcie zastąpił jego holenderski odpowiednik.

czytaj więcej
Jak rozwiązać taki problem?

To był prawdziwy występ piłkarza renesansu - rozbijał akcje, rozprowadzał piłkę, szukał dryblingu, włączał się do ataków, blokował strzały. Problem w tym, że we wtorkowy wieczór na Old Trafford wszystko to Marouane Fellaini robił nie dla swojego zespołu.

czytaj więcej
Gra o rekord

Podczas gdy cudowna młodzież z początku XXI wieku – Ronaldinho, Deco, Adriano i inni – swoją karierę albo zakończyła, albo właśnie powoli kończy z dala od piłkarsko najpoważniejszego kontynentu świata, oni dalej walczą w najlepszych ligach Europy, choć w futbolowym słowniku pojęć zaczęli funkcjonować w okolicach włoskiego Mundialu w 1990 roku. Javier Zanetti i Ryan Giggs, żywe pomniki przyrody, młodzi, piękni, a od kilku dni – obaj - czterdziestoletni.

czytaj więcej
Instynkt Giggsa

Ryan Giggs właśnie przygotowuje się do niedzielnego spotkania z Tottenhamem. Nie oznacza to, że Koguty są dla Walijczyka specjalnym rywalem - to dzień jak co dzień, a do tego meczu pomocnik United przygotowuje się już całe życie.

czytaj więcej
Magicy czasu

Od dobrych paru lat nagminnie nas oszukują. Oszukują nie tylko wszystkich dookoła, ale także siebie samych. Okłamują swoje wyeksploatowane do granic możliwości mięśnie i wyniszczone godzinami maksymalnego wysiłku ciała. Co gorsze, w swoim oszustwie zapędzili się tak daleko, że kwestionują odwieczne ziemskie prawo głoszące, że wszystko podlega przemijaniu, a każda żywa istota starzeje się nieubłaganie.

czytaj więcej
Tydzień na Wyspach (1)

1000 razy Giggs, piłkarscy bankruci i Polacy na Wyspach (na razie w prasie papierowej), czyli subiektywny przegląd wydarzeń w Anglii

czytaj więcej
facebook