Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Robert Lewandowski

Znaleziono 33 artykułów pasujących do tego tagu.

Król jest nagi?

To już jest koniec. Zbliża się wielkimi krokami. Każda z kolejnych, powoli upływających godzin może oznaczać rozwiązanie Najgorzej Skrywanego Sekretu Dekady. Tudzież Najgłośniejszego Transferu Stulecia. Albo Najczęstszego Tematu Debat 2013 Roku. Opcjonalnie Największego Błędu Jego Życia lub Najlepszej Decyzji dla Jego Kariery.

czytaj więcej
Śpiewający Del Piero

Zapewne wiele osób zastanawia się, co tam słychać u Alessandro Del Piero, który obecnie gra w Australii. Ostatnio jednak naszą uwagę przykuł jego występ... na scenie wraz z Erosem Ramazzottim na koncercie w Sydney.

czytaj więcej
A dlaczego nie Lewandowski?

Hiszpańska prasa sportowa zginęła dawno śmiercią tragiczną, ale skoro mamy Halloween - czemu by nie reanimować trupa? Zwłaszcza, że nasze zombie aż się prosi o uwagę podsuwając łakomy kąsek - plotki o możliwym transferze Roberta Lewandowskiego do Barcelony.

czytaj więcej
Podryw na Lewandowskiego

Robert Lewandowski najwyraźniej potrzebował odtrutki po nieudanych eliminacjach...

czytaj więcej
A czemu nie Paweł Janas?

Tytułowe pytanie to oczywiście żart. Ale Janas ostatecznie jednak awansował na mistrzostwa, choć podobno jego zespół również nie miał stylu. Za to miał Frankowskiego - czy on dał więcej drużynie niż Lewandowski? Chyba nie, ale miał większy wpływ na wyniki meczów.

czytaj więcej
Lewandowski w Realu - znowu?

Koniec okresu transferowego nie oznacza końca aktywności prasy sportowej - wiadomo: nakład musi się sprzedawać, więc walniemy na okładkę nazwę wielkiego klubu, który pozostaje bez sensownego napastnika, dołożymy kilka nazwisk superstrzelców i jakoś się to będzie kręcić.

czytaj więcej
Cristiano Ronaldo w dziecięcej bieliźnie

Najwięksi piłkarze wcale nie mają lekko - a to trzeba podpisać autograf, a to uśmiechnąć się do obiektywu, a to wystąpić... w dość dziwnej reklamie.

czytaj więcej
facebook