Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Reprezentacja USA

Znaleziono 6 artykułów pasujących do tego tagu.

Soccer według Klinsmanna

Jego pierwsza konferencja wyglądała niczym wykład o futbolu. Zgromadzeni dziennikarze wyliczali potem, że użył ponad trzech tysięcy słów i wiele miało naturę czysto teoretyczną. Tak jakby Jürgen Klinsmann przybył do kraju zupełnie zielonego w kwestiach piłkarskich i zaczął pouczać wszystkich dookoła. Jeśli nawet soccer nie cieszy się tam zbyt dużą popularnością, to ich fanom świat zatrząsł się wtedy w posadach.

czytaj więcej
Ameryka spełnia meksykański sen

W większości hollywoodzkich filmów katastroficznych koniec świata rozpoczyna się w Ameryce i jedynymi osobami, którą są w stanie ocalić świat przed zagładą, okazują się dzielni obywatele tego kraju. Wczorajszej nocy filmowa fikcja zamieniła się w rzeczywistość, przynajmniej dla Meksykanów, których przez piłkarską katastrofą ocalili bohatersko najwięksi rywale.

czytaj więcej
Świński łeb piłkarzem nie czyni

Mistrzostwa Ameryki Północnej, Środkowej i Karaibów zakończyły się skromnym zwycięstwem USA nad Panamą. Mecz nie był zbyt porywającym widowiskiem, ale za to jakiego miał bohatera!

czytaj więcej
Z piłką przez Amerykę (1)

Krótka Piłka nie oznacza krótkich podróży w poszukiwaniu miejsc ogarniętych piłkarskim zafascynowaniem. Rozpoczynamy cykl poświęcony soccerowi i wszystkim, co związane z futbolem za oceanem.

czytaj więcej
Mecz na śniegu

Zima u nas nie odpuszcza i pewnie za tydzień ligowcy będą narzekać na fatalne warunki atmosferyczne. Tymczasem na świecie gra się nawet przy o wiele mniej korzystnej pogodzie, niż u nas.

czytaj więcej
Amerykanów śnieżna bitwa o życie

Jak to mówią, nie samą europejską piłką człowiek żyje. Wczoraj wieczorem wiele działo się również za Oceanem, gdzie swoje mecze kwalifikacyjne grały reprezentacje ze strefy CONCACAF.

czytaj więcej
facebook