Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Reprezentacja Meksyku

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Najlepszy trener świata?

Zapomnijcie o maszynach do wygrywania budowanych wytrwale – godzinami treningów, dziesiątkami spotkań, całymi sezonami – i na bogato – milionami oraz gwiazdami. Zapomnijcie o drużynach perfekcyjnych, kreowanych mozolnie – selekcją i sparingami. Najlepszy trener to nie ten, który tworzy swoje magnum opus latami, a ten, który wieńczy dzieło po kilku, może kilkunastu miesiącach. Miguel Herrera swoją ekipę zbudował niemal od ręki, jak za pstryknięciem palca.

czytaj więcej
Ameryka spełnia meksykański sen

W większości hollywoodzkich filmów katastroficznych koniec świata rozpoczyna się w Ameryce i jedynymi osobami, którą są w stanie ocalić świat przed zagładą, okazują się dzielni obywatele tego kraju. Wczorajszej nocy filmowa fikcja zamieniła się w rzeczywistość, przynajmniej dla Meksykanów, których przez piłkarską katastrofą ocalili bohatersko najwięksi rywale.

czytaj więcej
Meksyk z nożem na gardle

Tak źle Meksyk nie grał od lat. Świeżo upieczony selekcjoner Victor Manuel Vucetich jest pod ogromną presją - obejmuje reprezentację w trudnym momencie przed dwoma najważniejszymi, i jednocześnie ostatnimi meczami eliminacyjnymi.

czytaj więcej
Śmierć, futbol i... zapasy

Meksyk kojarzy nam się z krwawą walką karteli narkotykowych, fiestą i emigrantami, którzy narażają życie, aby dostać się do Stanów. W katolickim Meksyku wielką popularnością cieszą się zapasy Lucha libre. Jednak gdzieś obok tego całego galimatiasu skojarzeń znajduje się jeszcze piłka nożna.

czytaj więcej
Amerykanów śnieżna bitwa o życie

Jak to mówią, nie samą europejską piłką człowiek żyje. Wczoraj wieczorem wiele działo się również za Oceanem, gdzie swoje mecze kwalifikacyjne grały reprezentacje ze strefy CONCACAF.

czytaj więcej
facebook