Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Reprezentacja Hiszpanii w Piłce Nożnej

Znaleziono 4 artykułów pasujących do tego tagu.

Tam, gdzie kopią najpiękniej (13)

La Furia Roja poległa co prawda w finale Pucharu Konfederacji, ale kadra u-20 dalej trzyma fason, a Isco, Pedro czy Piqué dbają o nasz dobry humor. I nawet przyłączył się do nich jeden Brazylijczyk.

czytaj więcej
Rok przed mundialem: Hiszpania

Kto po finale Pucharu Konfederacji miał ogłosić koniec cyklu Hiszpanii, ogłosił go. Gdy grono hejterów "La Furia Roja" zdążyło wylać żółć gromadzoną od pół dekady, przychodzi czas na głos rozsądku - nic z tego! Końca dominacji nie widać, choć pewne wnioski wyciągnąć warto.

czytaj więcej
Nowoczesność w starym opakowaniu

Co to jest: produkując masowo, co chwila wytwarza unikat? Hiszpańskie szkolenie. Niezawodny system właśnie wypuścił na rynek kolejną perełkę. Przed wami Asier Illarramendi.

czytaj więcej
Piłkarskie święto na Ziemi Świętej

Sezon klubowy za nami. Czas rozpocząć walkę o trofea, których nie może wygrać Bayern. A jeśli nie Bayern to kto (i dlaczego nie Barcelona)? Zapewne hegemon piłki reprezentacyjnej - Hiszpania. W Izraelu wystartowały Mistrzostwa Europy Under-21.

czytaj więcej
facebook