Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Reprezentacja Hiszpanii

Znaleziono 15 artykułów pasujących do tego tagu.

Pożegnanie psychologa

Luis Aragones był jednym z tych ludzi, którzy swoją ciężką pracą, swoimi sukcesami i swoim charakterem zasłużyli sobie na to, żeby stracić nazwisko. W Hiszpanii mówi się, że prawdziwą wielkość osiągnął ten, kto jest rozpoznawany tylko przez swoje imię. Chociaż nad Ebro Luisów można spotkać na każdym kroku, to Luisem jedynym, tym, który nie potrzebuje nazwiska, pozostanie Aragones.

czytaj więcej
Cenniejszy niż Messi

Prastare porzekadło mawia - Chcesz być doceniony? Umrzyj. Na szczęście świat futbolu nie rządzi się tak brutalnymi prawami i Víctor Valdés, choć z naderwanym mięśniem łydki i na wylocie z Camp Nou, oddycha sprawnie i, będąc w pełni świadomym, zbiera kolejne zawoalowane wyrazy uznania.

czytaj więcej
Sfinks stoi jak stał

Przeżył ery Mourinho i Guardioli i najbardziej zaciekłe klasyki między ich zespołami w ostatnich latach. Wiecznie krytykowany przetrwał mundial i EURO i z obu imprez przywiózł złote krążki. I wciąż nie ma dosyć.

czytaj więcej
Costa: Brazylijczyk w hiszpańskiej kadrze?

Brazylijczyk, przez dotychczasowych rodaków niemal nieustannie pomijany przy ustalaniu kadry narodowej, zapragnął sprawić sobie rodaków nowych, bardziej go kochających i bardziej w niego wierzących. Hiszpanie w asie Atletico widzą rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

czytaj więcej
Niesamowity strzał Pedro

Po transferze Neymara Pedro może mieć niedługo problemy z utrzymaniem miejsca w składzie Barcelony, ale w końcu od czego jest reprezentacja? Zawodnik błysnął ostatnio podczas treningu aktualnych mistrzów Świata i Europy.

czytaj więcej
Pozorna rewolucja w kadrze Hiszpanii

Vicente del Bosque powołuje na towarzyski mecz z Ekwadorem i sięga po młodzież. Mentalna ewolucja? Zmiana obyczajów? Raczej sprawna gra pozorów. Po prawdzie to wciąż ten sam, stary, pragmatyczny do bólu Sfinks.

czytaj więcej
Babol bramkarza reprezentacji Hiszpanii

Valdes, Casillas, Canizares, Diego Lopez i, przynajmniej do niedawna, Reina - lista dobrych golkiperów hiszpańskiej reprezentacji z ostatnich lat imponuje. Ich następcą będzie pewnie de Gea, który początki w Manchesterze miał niezbyt udane. Ale nie tylko on miał okazję przekonać się, jak kosztowne bywają błędy na jego pozycji.

czytaj więcej
facebook