Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Reprezentacja Brazylii

Znaleziono 10 artykułów pasujących do tego tagu.

Zagraj to jeszcze raz, Phil

Niczym wprawny iluzjonista czarował o siedmiu krokach do nieba, a swoją drużynę stworzył na iluzji silnej i konkurencyjnej ekipy, potrafiącej sięgnąć po pełną pulę. Ale w niej rzeczywiście silnych i mogących zagrać o pełną pulę jest raptem kilka ogniw. Po kontuzji Neymara i wykluczeniu Thiago Silvy iluzja Scolariego legła w gruzach. Choć oczywiście nie możemy powiedzieć, że szanse Brazylii w meczu z Niemcami będą tylko iluzoryczne.

czytaj więcej
Costa: Brazylijczyk w hiszpańskiej kadrze?

Brazylijczyk, przez dotychczasowych rodaków niemal nieustannie pomijany przy ustalaniu kadry narodowej, zapragnął sprawić sobie rodaków nowych, bardziej go kochających i bardziej w niego wierzących. Hiszpanie w asie Atletico widzą rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

czytaj więcej
Dani Alves pomylił bramki

Niektórzy zawodnicy mają taki ciąg na bramkę, że zatraceni w grze przestają zwracać uwagę, czy bramka jest właściwa.

czytaj więcej
Rok przed mundialem: Brazylia

W Pucharze Konfederacji Neymar udowodnił, że nadaje się do poważnego futbolu, ale największą furorę zrobił Fred, ponoć spalony dla Europy. Co z tego wyniknie za rok?

czytaj więcej
David Luiz łączy z naturą

Ruchy ekologiczne zyskały kolejnego sojusznika. Na twitterze można znaleźć taki oto obrazek"

czytaj więcej
Następca Roberto Carlosa

W zamojskiej Klasie A kibice obejrzeli niecodziennego gola.

czytaj więcej
Starcie królów

Dziewięć tytułów mistrzów świata, cztery wicemistrzostwa i dziesięć złotych piłek. Reprezentacje Brazylii i Włoch po raz kolejny staną w szranki w sobotę, a my przypominamy sześć najsłynniejszych spotkań obu reprezentacji.

czytaj więcej
facebook