Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu reforma

Znaleziono 6 artykułów pasujących do tego tagu.

Ciesz się kibicu, czyli reforma zostaje

Szefowie klubów Ekstraklasy uradzili - rozgrywki zostają w obecnym, zreformowanym kształcie. Kibicom nadal przydadzą się więc kalkulatory, duży dystans i niska wrażliwość na absurdy.

czytaj więcej
Wszystkie Misie polskiej piłki

Nigdy tak niewiele w filmie kompletnie niezwiązanym z futbolem nie mówiło tak wiele o polskim futbolu właśnie. Dlaczego? Śpieszymy z wytłumaczeniem.

czytaj więcej
Remis jak porażka

Ekstraklasa wchodzi w finałową fazę. Powoli będą zapadać wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia, a przy okazji odbędzie się pierwszy test reformy rozgrywek, którą wprowadzono przed tym sezonem. Na razie o zmianach głównie się mówiło, rozważało wszystkie za i przeciw, ale ich praktyczny wymiar jest średni. Teraz będzie można zobaczyć, jak sprawdzają się przyjęte rozwiązania i czy dzięki nim udało się osiągnąć zamierzony cel.

czytaj więcej
Rewolucja strachu

Miało być radykalnie, wyszło jak zawsze. Uchwalona przez kluby reforma stara się, jak tylko może, by przypadkiem... niczego nie zreformować.

czytaj więcej
By Salomon miał z czego nalać

Emocje już opadły jak po wielkiej bitwie kurz - debata medialna o ligowej reformie cichnie na wszystkich frontach. Linia podziału na zwolenników i przeciwników przebiega niejasno; te same redakcje dzielą się w jej ocenach i kontekście jej rozpatrywania.

czytaj więcej
Liga będzie bogatsza

Bogusław Leśnodorski udzielił kolejnego wywiadu. Do tej pory prezentujący się jako człowiek z wizją prezes Legii pokazał się tym razem ze swojej gorszej strony - choć na pewno nie dla klubowych budżetów. Sęk w tym, że większość kibiców mało obchodzi sposób, w jaki ich kluby zarabiają. Bardziej leżą im na sercu styl i wyniki drużyny.

czytaj więcej
facebook