Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Real Sociedad San Sebastian

Znaleziono 13 artykułów pasujących do tego tagu.

Na ziemi też grają w futbol

Są tacy, którzy rozgrywki La Liga traktują jak dar z niebios. Gdy patrzy się czasem na grę Messiego, Ronaldo czy nawet Diego Costy, należy stwierdzić, że coś w tym jest. Ale czasem i bogowie biorą sobie wolne.

czytaj więcej
Czy futbol to wciąż sport zespołowy?

Messidependencia, Ronaldodependencia i inne takie. Rola wybitnych indywidualności ma we współczesnym futbolu tak duże znaczenie, że w Hiszpanii głupieją już pierwsi szkoleniowcy, poświęcając więcej uwagi jednostkom niż grupie.

czytaj więcej
Dobre uczynki Realu
i Sevilli

Nastawiony na konsumpcjonizm świat futbolu nie jest jeszcze w pełni zepsuty. Okazuje się, że nawet w siedzibach dwóch najbardziej aktywnych na rynku transferowym hiszpańskich klubów, przez które przetoczyły się w to lato dziesiątki milionów euro, jest miejsce na altruizm.

czytaj więcej
Real znalazł swojego Neymara?

Podczas gdy, Asier Illarramendi wylewał łzy, żegnając się z kibicami Realu Sociedad, klub kontraktował już nowego zawodnika. Haris Seferović ani na następcę Illarry nie był szykowany, ani nie wydawał się drużynie specjalnie potrzebny. Wystarczył miesiąc, by wiele się pozmieniało.

czytaj więcej
Przespane przygotowania Realu

Śnili o Lidze Mistrzów, a ich sen się spełnił. Teraz mają jednak nowy problem. Kluczowy dla klubowego projektu sezon za pasem, a piłkarze, prezes i trener wydają się dalej spać w najlepsze.

czytaj więcej
I Madryt syty, i prezes ocalał

Tak ciekawego transferu dawno w Hiszpanii nie było. Nie tylko ze względu na gigantyczną sumę odstępnego, ale również jego niecodzienne kulisy.

czytaj więcej
Falowanie i spadanie ligowców (3)

Największy skok punktowy zanotowała Fiorentina, największe wrażenie zrobił Real Sociedad San Sebastian. Na przeciwnym biegunie gasnący Inter. Na pożegnanie z naszym cyklem, w którym przedstawialiśmy największe wzloty i upadki ostatnich rozgrywek – Serie A i Primera Division.

czytaj więcej
facebook