Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Real Sociedad

Znaleziono 14 artykułów pasujących do tego tagu.

Ramos nie może spać spokojnie

Gdy Sergio Ramos dziarskim krokiem zmierzał w kierunku drzwi gabinetu Florentino Péreza przez głowę przelatywały mu dodatkowe miliony euro, które wkrótce będą zasilać jego konto - Jestem kapitanem - myślał - Jestem w kwiecie wieku, jestem niezastąpiony. Jednak, gdy przekroczył próg królestwa swego przełożonego jeszcze raz okazało się, że myślenie nie jest jego najmocniejszą stroną.

czytaj więcej
Japońska inteligencja,
europejska piłka

Pięknie, błyskotliwie, z polotem - to na pewno nie są cechy dzisiejszego Manchesteru United. A gdyby tak zagrać bardziej inteligentnie?

czytaj więcej
Hiszpanie,
nie lekceważ kadry!

Futbolu reprezentacyjnego nie należy lekceważyć. Nie jest to przestroga dla gwiazdorskiego polskiego tria z Borussii Dortmund, a dla wybitnych w narodowych rozgrywkach Hiszpanów, w których lidze przerwa reprezentacyjna wywróciła wszystko do góry nogami. No, prawie wszystko.

czytaj więcej
Przerwa reprezentacyjna w czasach kryzysu

Kryzys w Hiszpanii buszuje od dawna i przybiera coraz to inne barwy. Aktualnie ma kolor biały oraz niebieski.

czytaj więcej
Futbol na koksie

Mawiają, że piłka nożna jest w stu procentach nieskazitelna i że zupełnie obce są jej dopingowe praktyki. Jeśli jednak druzgocący raport niemieckich naukowców niemal w zgliszcza obraca pierwszą forpocztę futbolowej przejrzystości, a ostatni obok angielskiej ligi bastion idei zdrowej i w pełni uczciwej rywalizacji trzęsie się w posadach za sprawą otoczonego złą sławą dr Fuentesa, to pytanie - na ile piłka nożna rzeczywiście jest czysta - powraca ze zdwojoną siłą.

czytaj więcej
James Bond czy pan od WF-u?

Każdy kojarzy zapewne klasyczny żart o wuefiście, który swoim uczniom serwuje "zajęcia na macie" - macie piłkę i grajcie. Etykietkę pana od WF-u hiszpańskie media przypięły Carlo Ancelottiemu, ale wspomniana wizja pracy z podopiecznymi zdaje się być bliższa Jagobie Arrasate.

czytaj więcej
Jeden mecz, dwa gole roku

To się właściwie w piłce nie zdarza. Owszem, w końcu musi nadejść mecz, w którym zawodnik odda "strzał życia". Ale żeby uczyniło to dwóch piłkarzy w czasie zaledwie kilkudziesięciu minut? W dodatku należących do tego samego zespołu? Nie, to się nie zdarza. A raczej nie zdarzało - do wczoraj.

czytaj więcej
facebook