Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Real Saragossa

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

La Liga zrobiona na szaro

Najpierw nad La Ligą zawisły czarne chmury. Potem nadeszła refleksja i pojawiły się plany, które mają wybielić wizerunek rozgrywek i pomóc wyjść z kryzysu. A teraz szef ligi Javier Tebas chce zwiększyć jej konkurencyjność działając "na szaro".

czytaj więcej
Messidependencia - historia prawdziwa

Na trybunach "Independencia", na boisku "Messidependencia" - uzależnienie od bramek Messiego to w powszechnej opinii jedna z bolączek Barcelony. Ale czy tylko "Blaugrana" ma z tym kłopot?

czytaj więcej
"11" olśnień La Liga

Czarowali kibiców, przeciwników doprowadzali do łez - przedstawiamy jedenastkę* odkryć, które dodały blasku La Liga. A właścicieli Monaco, PSG i klubów angielskich prosimy o pominięcie tego zestawienia (choć w jednym wypadku jest już za późno). *a jak ktoś dobrze policzy, to i dwunastkę

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (4)

Rywalizacja w La Liga wkracza w decydującą fazę. W najbliższych tygodniach rozstrzygać się będą losy europejskich pucharów. Dowiemy się kto opuści szeregi hiszpańskiej ekstraklasy. Z tego też powodu, po ostatniej, nieco rozrywkowej kolejce, wracamy na boiska, bo znów najwięcej działo się właśnie tam.

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (1)

Po raz kolejny w tym roku nadeszła wiosna. Tym razem wydaje się, że raczkuje ona nieco śmielej niż przy poprzednich próbach. Krajobraz za oknem napawa coraz większym optymizmem, ale by przypomnieć sobie, jak pięknie wygląda świat w bardziej kolorowych barwach dalej musimy się wspomagać wyobraźnią. Dla tych, których fantazja pracuje słabiej jest jedna metoda - zajrzeć do Hiszpanii. Tam zamiast białostockiej wiertarki, na stadionach słońce, a na ławkach trenerskich jaskrawi Manolo Jimenez i Paco Jemez. No i generalnie, dzieje się.

czytaj więcej
facebook