Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Rayo Vallecano

Znaleziono 9 artykułów pasujących do tego tagu.

Futbolowe samobójstwo

Trzymanie się własnego stylu, budowanie unikalnej tożsamości bez oglądania się na innych to piękna koncepcja. Piękna, ale bardzo trudna do zrealizowania. Wie coś o tym trener Rayo Vallecano.

czytaj więcej
Cenna sztuka zabijania

Kodeks honorowy głosi, że leżącego się nie bije, ale gdy w grę wchodzi futbol, takie maksymy włożyć trzeba między bajki, względnie między kolejne sensacyjne powieści Pepe Mela. Kto nie ma w sobie czegoś z piłkarskiego sadysty, sam później cierpi katusze.

czytaj więcej
Mała Barcelona z dna tabeli

Paco Jemez nie ma łatwego życia. Prowadzone przez niego Rayo Vallecano okupuje dolne rejony tabeli La Liga, na transfery nie dostaje złamanego gorsza, a najlepsi piłkarze regularnie opuszczają drużynę.

czytaj więcej
Dobre uczynki Realu
i Sevilli

Nastawiony na konsumpcjonizm świat futbolu nie jest jeszcze w pełni zepsuty. Okazuje się, że nawet w siedzibach dwóch najbardziej aktywnych na rynku transferowym hiszpańskich klubów, przez które przetoczyły się w to lato dziesiątki milionów euro, jest miejsce na altruizm.

czytaj więcej
Kupować czy nie kupować - oto jest pytanie

Radujmy się, wrócił sezon piłkarski! A wraz z nim troszeczkę więcej do mówienia w cotygodniowej "Perfidii futbolu". Dzisiaj o Arsenalu, Newcastle, Rayo, Casillasie, Hummelsie i Zimlingu.

czytaj więcej
Hiszpańscy romantycy walczą o życie

Jeśli ktoś wie, jak budować zespół od podstaw, to z całą pewnością są to działacze Rayo Vallecano. Klub z dzielnicy Vallecas niebawem rozpocznie "Mission Impossible III". Dwie wcześniejsze kampanie zakończyły się pełnym powodzeniem - nie tylko udało się uniknąć spadku, ale madrytczycy dwukrotnie stawali się rewelacją hiszpańskich rozgrywek. W zakończonym niedawno sezonie prawie otarli się o europejskie puchary. Teraz zaczną budować zespół na nowo, jeszcze raz od zera.

czytaj więcej
Efekt Motyla w Andaluzji

38 kolejek i 380 spotkań to za mało, by w lidze hiszpańskiej zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Wystarczą dwie decyzje Sportowego Trybunału Arbitrażowego by cały ten układ naruszyć, czyniąc z przegranych wygranych.

czytaj więcej
facebook