Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Puchar Niemiec

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Niemiecka tradycja i pechowe kiełbaski

Choć za oknem słońce aż parzy, a wakacje trwają w najlepsze, dzisiejszym tematem przewodnim będzie nauka i szkoła. Żeby jednak nie było zbyt sztywno, udamy się też w podróż do miejsca, gdzie pechowcom ich niefart wynagradza się kiełbaskami pierwszego sortu. I to w ilościach większych niż liczba bundesligowców poległych na starcie rozgrywek o Puchar Niemiec.

czytaj więcej
Dominacja i zmiana warty

Zbliża się czas podsumowań piłkarskiego sezonu 2012/2013. Wśród drużyn, które najbardziej „namieszały” w bieżącej kampanii jedna zdominowała piłkarski świat. Najlepiej i chyba najbardziej widowiskowo spisywał się Bayern Monachium. Nasuwa się tylko jedno pytanie: czy tej drużynie jest potrzebne są jakiekolwiek zmiany?

czytaj więcej
Zapowiedź po weekendzie - środa

Dziś zapowiadamy pucharowe konfrontacje w Polsce i Niemczech, a także zaglądamy do Premier League, w której potencjalny spadkowicz powalczy z coraz mniej potencjalnym mistrzem.

czytaj więcej
facebook