Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Puchar Konfederacji

Znaleziono 8 artykułów pasujących do tego tagu.

Rok przed mundialem: Włochy

Kontuzje, zmiany w składzie, niewykorzystane sytuacje. A Włosi i tak wywalczyli medal Pucharu Konfederacji. Na jakim etapie budowy jest ta drużyna?

czytaj więcej
Rok przed mundialem: Hiszpania

Kto po finale Pucharu Konfederacji miał ogłosić koniec cyklu Hiszpanii, ogłosił go. Gdy grono hejterów "La Furia Roja" zdążyło wylać żółć gromadzoną od pół dekady, przychodzi czas na głos rozsądku - nic z tego! Końca dominacji nie widać, choć pewne wnioski wyciągnąć warto.

czytaj więcej
Perfidia futbolu (11)

Nic się nie dzieje? Nonsens. Bramki ciągle są strzelane i to w ilościach hurtowych, trenerzy są przedstawiani, kluby odkrywają nowe miejsca treningowe i rozwijają strategie transferowe.

czytaj więcej
Kanarki ćwierkają: mistrzowski bajzel

Zawalony dach, podtopione szatnie, zalane loże, stadion-kuriozum w centrum Amazonii, zatłoczone lotniska, zakorkowane miasta, niezrealizowane obietnice i poczucie wszechobecnego bałaganu - jeśli uważaliście, że przygotowania Polski do Euro 2012 częściej przypominały kabaret, to wyobraźcie sobie, że i pod tym względem Brazylia nas przebiła. Tam poprzeczkę absurdu podnieśli znacznie wyżej.

czytaj więcej
Starcie królów

Dziewięć tytułów mistrzów świata, cztery wicemistrzostwa i dziesięć złotych piłek. Reprezentacje Brazylii i Włoch po raz kolejny staną w szranki w sobotę, a my przypominamy sześć najsłynniejszych spotkań obu reprezentacji.

czytaj więcej
Śmierć, futbol i... zapasy

Meksyk kojarzy nam się z krwawą walką karteli narkotykowych, fiestą i emigrantami, którzy narażają życie, aby dostać się do Stanów. W katolickim Meksyku wielką popularnością cieszą się zapasy Lucha libre. Jednak gdzieś obok tego całego galimatiasu skojarzeń znajduje się jeszcze piłka nożna.

czytaj więcej
Wyspa Wiatru gotowa na niespodzianki

Tak dziwnej reprezentacji nie było jeszcze nigdy na turnieju rangi światowej. W Pucharze Konfederacji zadebiutuje Tahiti, które nie kojarzy się większości kibiców absolutnie z niczym, co miałoby choć śladowy związek ze sportem.

czytaj więcej
facebook