Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu PSG

Znaleziono 17 artykułów pasujących do tego tagu.

FFP: O co chodzi?

Paris Saint-Germain oraz Manchester City mają znajdować się w gronie dziewięciu klubów oczekujących sankcji za złamanie zasad UEFA Financial Fair Play (FFP). Decyzje Club Financial Control Body (CFCB) zostaną prawdopodobnie ogłoszone w poniedziałek. A jakie są rzeczywiste założenia szeroko komentowanego pomysłu Europejskiej Federacji Piłkarskiej?

czytaj więcej
Jak u siebie

Wraca Liga Mistrzów. Rusza faza pucharowa. Oczy całej Europy zwracają się na Wyspy. Manchester City podejmuje Barcelonę. Arsenal mierzy się z Bayernem Monachium. Tymczasem na kontynencie dojdzie do innej ciekawej rywalizacji. Dwóch stylów gry. Dwóch interpretacji jednego ustawienia.

czytaj więcej
Pieniądze spełniają marzenia

Operuje nieprzyzwoicie wielkimi pieniędzmi. Zburzyło równowagę rozgrywek Ligue 1. Miażdży kolejnych rywali pod względem wyszkolenia technicznego. Ale Paris Saint-Germain tworzy również spektakl. I spełnia marzenia. Tak jak w ten weekend w Guingamp.

czytaj więcej
Niezastąpiony

Nie ma przeglądu pola Thiago Motty. Nie posiada umiejętności technicznych Marco Verrattiego. Nie dysponuje też ani geniuszem Zlatana Ibrahimovicia, ani gracją Thiago Silvy. Mimo to stał się zawodnikiem nie do zastąpienia w Paris Saint-Germain. W czym tkwi sekret Blaise'a Matuidiego?

czytaj więcej
Pytania o Ligue 1 (2)

Po ile trofeów sięgnie Paris Saint-Germain? Jaki kształt przybierze na boisku Monako? Czy Lille podtrzyma formę z jesieni? Czy José Anigo wprowadzi porządek w zespole Marsylii? Czy Djibril Cissé poleci z kadrą do Brazylii? W dniu inauguracji drugiej połowy sezonu Ligue 1 zastanawiamy się nad kilkoma zagadnieniami.

czytaj więcej
Mowa trenera

Dobry trener to taki, który potrafi skutecznie zareagować na rozwój boiskowych wydarzeń i swoimi decyzjami odmienić losy meczu na korzyść prowadzonej przez siebie drużyny. A jak zdefiniować trenera z najwyższej półki? Ten potrafi po meczu dodatkowo wyjaśnić swoje wybory.

czytaj więcej
Taktyczna podpowiedź

Czy autorytet nowego trenera PSG okaże się wystarczający, aby poradzić sobie w szatni ze Zlatanem Ibrahimoviciem czy Thiago Silvą, rozczarowanymi odejściem Carlo Ancelottiego? - zastanawialiśmy się latem. Wydarzenia minionego tygodnia wydają się dawać ostateczną odpowiedź na to pytanie. Pozytywną.

czytaj więcej
facebook