Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Osasuna Pampeluna

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Kapitan z wozu, Królewskim lżej

Jacek Gmoch złapał się za głowę i zaszył w Grecji. Antoni Piechniczek nerwowo poruszył się na fotelu przy kominku w swym domku w Wiśle. Jerzy Engel wyrzucił mazaki. Marcelo Bielsa oszalał do końca, a Andrzej Gomołysek zamknął taktycznie.net. 3-4-3? 4-4-2? 3-3-3-1? 4-2-3-1? Nic z tych rzeczy. Najlepiej gra się w osłabieniu.

czytaj więcej
Hiszpanie,
nie lekceważ kadry!

Futbolu reprezentacyjnego nie należy lekceważyć. Nie jest to przestroga dla gwiazdorskiego polskiego tria z Borussii Dortmund, a dla wybitnych w narodowych rozgrywkach Hiszpanów, w których lidze przerwa reprezentacyjna wywróciła wszystko do góry nogami. No, prawie wszystko.

czytaj więcej
To się Madryt zdziwił...

Stolica Hiszpanii wita miesiąc wrzesień bez Mesuta Özila, za to z Garethem Bale'em i potężną dawką wszechobecnego zdziwienia.

czytaj więcej
Atak serca czy atak śmiechu?

Napastnicy znów na czołówkach hiszpańskich gazet. Można by pomyśleć - wspaniale, króluje ofensywna gra. Ale... jesteśmy w sezonie ogórkowym, który rządzi się swoimi prawami i to, że o atakujących się mówi, wcale nie musi oznaczać, że mówi się dobrze.

czytaj więcej
Kto biednemu zabroni?

Podobno można się dobrze bawić na imprezie bez używek (choć wypadałoby, by ktoś tę informację wreszcie zweryfikował). A czy można skutecznie działać na rynku transferowym bez pokaźnych środków finansowych?

czytaj więcej
facebook