Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Niemcy

Znaleziono 9 artykułów pasujących do tego tagu.

Niemcy - Francja: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Inauguracja Ligi Narodów UEFA i od razu taki hit! Już w pierwszej kolejce zmagań zmierzą się drużyny byłych i aktualnych mistrzów świata. W czwartkowy wieczór w Monachium emocji na pewno nie zabraknie.

czytaj więcej
Niemcy u progu dominacji

Joachim Löw mówi, że Niemcy w najbliższych latach zdominują reprezentacyjny futbol. Ze złotym medalem mistrzostw świata na szyi takie rzeczy mówi się łatwo. Tym bardziej, że okoliczności są sprzyjające.

czytaj więcej
Trzeci finał Löwa

Joachim Löw dwukrotnie prowadził drużynę w finale międzynarodowych rozgrywek. Oba mecze przegrał. Trzecią szansę na zwycięstwo otrzyma w mistrzostwach świata.

czytaj więcej
Tiki-bach

Brazylia poniosła najwyższą porażkę w historii Mistrzostw Świata. Niemcy wykorzystali niemal wszystkie błędy Brazylijczyków, a udało się to nie tylko dzięki kontuzji Neymara i wykluczeniu Thiago Silvy, ale również dzięki Scolariemu, który stworzył dobrą atmosferę, ale nie stworzył dobrego zespołu, co niektórzy wytykali mu od samego początku.

czytaj więcej
Europejski pragmatyzm

Pomimo zetknięcia się z całkiem dobrymi zespołami (zwłaszcza Meksyk musi aspirować do takiego określenia), Holandia, Francja i Niemcy przebrnęły do ćwierćfinałów. Nie bez problemów, ale ostatecznie udowadniając swoją wyższość.

czytaj więcej
Wojna francusko-pruska

Niemcy i Francja najpewniej spotkają się ze sobą w ćwierćfinale. Ci pierwsi muszą jeszcze nie przegrać z USA i pokonać w 1/8 Algierię lub Rosję, Francja nie może przegrać więcej niż 3:0 z Ekwadorem i musi pokonać w 1/8 Argentynę lub Nigerię. Jedno i drugie jest bardzo prawdopodobne.

czytaj więcej
Loew pokazuje, jak naśladować Guardiolę

Wielu już na tym poległo i musiało minąć sporo czasu, by zacząć szukać innych rozwiązań i zrozumieć, że na kopiowanie Barcelony może sobie pozwolić tylko Barcelona B. Ale można także myśleć jak Pep Guardiola i szukać innych rozwiązań.

czytaj więcej
facebook