Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Newcastle United

Znaleziono 9 artykułów pasujących do tego tagu.

Przeciętność

Cztery remisy i trzy porażki w pierwszych siedmiu meczach; komplet zwycięstw w pięciu kolejnych - Newcastle United przeszło w ostatnich tygodniach drogę od kryzysu po euforię. A gdzie jest rzeczywiste miejsce klubu z północno-wschodniej części Anglii? Dokładnie tam, gdzie wskazuje na to tabela Premier League po wtorkowym wyjeździe do Burnley. W samym środku stawki.

czytaj więcej
Niezagrożony

Wygrywając trzy mecze z rzędu, Alan Pardew wcale nie odpędził od siebie widma zwolnienia z posady menedżera Newcastle United. Mimo doniosłych protestów ze strony kibiców tak naprawdę ani przez chwilę nie musiał bowiem czuć się poważnie zagrożony. Mike Ashley zupełnie nie liczy się z opinią fanów. A inwestując w klub i stając się jego właścicielem, pewnie doskonale wiedział, co robi.

czytaj więcej
Eriksen nie jest Krulem

31 strzałów, w tym 14 celnych, 0 goli. Z takim bilansem Tottenham Hotspur zakończył swoje dzisiejsze spotkanie z Newcastle United. Za tę statystykę w głównej mierze odpowiadają tytułowe postacie.

czytaj więcej
W Newcastle wszyscy sfrustrowani

Jeśli ktoś sądził, że buńczuczne zapewnienia Alana Pardew po zakończeniu poprzedniego sezonu urzeczywistnią się na starcie obecnych rozgrywek, niech zastanowi się raz jeszcze. Newcastle United swoich kibiców od kilku miesięcy totalnie wkurza i tylko czekać, aż ta bomba wybuchnie.

czytaj więcej
Kupować czy nie kupować - oto jest pytanie

Radujmy się, wrócił sezon piłkarski! A wraz z nim troszeczkę więcej do mówienia w cotygodniowej "Perfidii futbolu". Dzisiaj o Arsenalu, Newcastle, Rayo, Casillasie, Hummelsie i Zimlingu.

czytaj więcej
Falowanie i spadanie ligowców (2)

Premier League to liga dość stabilna, choć z ogólnego trendu zdołało wyłamać się Newcastle - za to w Ligue 1 skoki po pozycjach w tabeli są rok po roku dość znaczące. Mistrz 2012 w środku tabeli - takie rzeczy tylko we Francji (i w Polsce).

czytaj więcej
Dyrektor, który lubi opowiadać bajki

Trenował w Indiach, Emiratach i Nepalu. W Anglii wygrał raptem 5 z 24 meczów i uznał to za... sukces. Własnie został dyrektorem sportowym Newcastle United, klubu, w którym nie istnieje pojęcie świętego spokoju. Gdy chwile przestoju się jednak zdarzają, najbardziej cierpi właściciel, Mike Ashley. On by coś zrobił, zmienił, zmajstrował. No to mamy - wraca Joe Kinnear.

czytaj więcej
facebook