Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Michał Chrapek

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Chłopak, który w Wiśle nie zatonie

W Ekstraklasie gra już drugi sezon, jednak dopiero w tym roku zaczął decydować o obliczu swojej drużyny i zwracać na siebie uwagę nie tylko kibiców, ale i dobrych zagranicznych klubów. O tym, że w Michale Chrapku tkwi olbrzymi potencjał, od dawna wiedział Kazimierz Moskal, z którym dziś udało nam się porozmawiać.

czytaj więcej
Pierwszy obrońca Wisły

Michał Chrapek dobrze wszedł w ten sezon Ekstraklasy. Strzela, podaje, drybluje, odbiera - pochwały za te zagrania płyną z każdej strony. Jak jednak ważne jest to jego zaangażowanie?

czytaj więcej
Wisła na miarę możliwości

Wisła Franciszka Smudy jest równie reaktywnym zespołem, co Lech Poznań Mariusza Rumaka, a jednak osiąga lepsze wyniki. Czy to Smuda umie bardziej zmotywować swoich zawodników do walki, tak potrzebnej na polskich boiskach? Być może, ale przede wszystkim styl gry jest lepiej dopasowany do preferencji piłkarzy.

czytaj więcej
Porażka, z której można wyciągnąć wnioski

Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego na Łazienkowskiej, ktoś piłkarzom Legii zatkał nozdrza, wlał beton w nogi i kazał grać przeciwko mistrzowi Rumunii. Efekt zna niestety każdy.

czytaj więcej
Polacy skazani na kontratak

Dobry tydzień polskiej piłki. Najpierw młodzieżówka pokonuje Turcję, a dzień później seniorzy ogrywają Danię. Czasy są takie, że należy się z takich wyników cieszyć, bo na tę chwilę nic więcej nie pozostaje, ale znalazły się w grze obydwu zespołów pewne elementy, które mogą dać nadzieję na przyszłość.

czytaj więcej
facebook