Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Martin O'Neill

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Do poprawy

Reprezentacja Polski zachowała pozycję lidera w tabeli eliminacyjnej grupy. Podczas gdy gol Shane'a Longa pozbawił kadrę Adama Nawałki trzypunktowej przewagi w rywalizacji o awans na finały mistrzostw Europy, utracone prowadzenie w doliczonym czasie gry spotkania w Dublinie powinno stonować niesamowity entuzjazm towarzyszący biało-czerwonym po poprzednich meczach. A na półmetku eliminacji wiele jest jeszcze do poprawienia.

czytaj więcej
Bezsensowna karuzela?

Zeszłoroczne lato było na trenerskiej karuzeli w Premier League gorące jak nigdy – żaden z klubów, które zajęły w poprzednim sezonie miejsce na podium nie rozpoczął kolejnych rozgrywek z tym samym menadżerem na ławce rezerwowych. Bynajmniej nie oznaczało to jednak końca trenerskich przetasowań. Wręcz przeciwnie – karuzela dopiero się rozkręcała.

czytaj więcej
"Parszywa 11" Premier League

Mieli zachwycać - nie zachwycili. Mieli czarować - nie czarowali. Mieli dużo zarabiać - i zarabiali. Przedstawiamy jedenastkę rozczarowań minionego sezonu Premier League.

czytaj więcej
facebook