Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Maracana

Znaleziono 2 artykułów pasujących do tego tagu.

I nastała cisza…

To musiało być doprawdy surrealistyczne doznanie – siedzieć na stadionie wypełnionym po brzegi dwustoma tysiącami ludzi i nie usłyszeć choćby jednego słowa. Jedenaście minut nieprawdopodobnej, nieprzyjemnej dla uszu ciszy wśród tłumu niewidzących świata poza futbolem fanatyków. Jedenaście minut niczym scena z życia, która na zawsze je odmienia. Mecz, który po 64 latach wciąż tkwi w świadomości milionów, kołacze z tyłu głowy i nie daje spokoju.

czytaj więcej
Kanarki ćwierkają: mistrzowski bajzel

Zawalony dach, podtopione szatnie, zalane loże, stadion-kuriozum w centrum Amazonii, zatłoczone lotniska, zakorkowane miasta, niezrealizowane obietnice i poczucie wszechobecnego bałaganu - jeśli uważaliście, że przygotowania Polski do Euro 2012 częściej przypominały kabaret, to wyobraźcie sobie, że i pod tym względem Brazylia nas przebiła. Tam poprzeczkę absurdu podnieśli znacznie wyżej.

czytaj więcej
facebook