Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Malaga CF

Znaleziono 14 artykułów pasujących do tego tagu.

Czy futbol to wciąż sport zespołowy?

Messidependencia, Ronaldodependencia i inne takie. Rola wybitnych indywidualności ma we współczesnym futbolu tak duże znaczenie, że w Hiszpanii głupieją już pierwsi szkoleniowcy, poświęcając więcej uwagi jednostkom niż grupie.

czytaj więcej
Pawłowski - następca Urbana

Bartłomiej Pawłowski nie zdobył szturmem La Liga, ale pracuje nad poprawą swojej pozycji i do tej pory wystąpił w 3 spotkaniach z 7 możliwych. Jego gra z meczu na mecz wygląda coraz lepiej i młody zawodnik może być kolejnym po Janie Urbanie Polakiem, który sprawdzi się w lidze hiszpańskiej.

czytaj więcej
Polak w Maladze - życiowa szansa?

Brożek wraca do Wisły, swój hiszpański sen kończy Dariusz Dudka. Ucieczka z kraju mistrzów świata to jedyne w czym Polakom udało się zrównać z takimi asami jak Navas czy Negredo. Ale jest ktoś, kto podąża w przeciwnym kierunku.

czytaj więcej
Jak grała czołówka La Liga?

FC Barcelona powinna cieszyć się, że w Hiszpanii nikt nie planuje reformy systemu rozgrywek. Gdyby było inaczej, o mistrzostwo mogłoby być ciężko.

czytaj więcej
Efekt Motyla w Andaluzji

38 kolejek i 380 spotkań to za mało, by w lidze hiszpańskiej zapadły ostateczne rozstrzygnięcia. Wystarczą dwie decyzje Sportowego Trybunału Arbitrażowego by cały ten układ naruszyć, czyniąc z przegranych wygranych.

czytaj więcej
Messidependencia - historia prawdziwa

Na trybunach "Independencia", na boisku "Messidependencia" - uzależnienie od bramek Messiego to w powszechnej opinii jedna z bolączek Barcelony. Ale czy tylko "Blaugrana" ma z tym kłopot?

czytaj więcej
Ucieczka z wesołego miasteczka (cz. 1)

Rozkochali w sobie rzesze sympatyków La Liga, a teraz mówią "!Hasta luego!". Co gorsza, jest ich coraz więcej.

czytaj więcej
facebook