Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Luiz Felipe Scolari

Znaleziono 5 artykułów pasujących do tego tagu.

Zagraj to jeszcze raz, Phil

Niczym wprawny iluzjonista czarował o siedmiu krokach do nieba, a swoją drużynę stworzył na iluzji silnej i konkurencyjnej ekipy, potrafiącej sięgnąć po pełną pulę. Ale w niej rzeczywiście silnych i mogących zagrać o pełną pulę jest raptem kilka ogniw. Po kontuzji Neymara i wykluczeniu Thiago Silvy iluzja Scolariego legła w gruzach. Choć oczywiście nie możemy powiedzieć, że szanse Brazylii w meczu z Niemcami będą tylko iluzoryczne.

czytaj więcej
Mundial strachem podszyty

Luiz Felipe Scolari boi się, że planowane na czerwiec oraz lipiec protesty mogą przeszkodzić jego drużynie w marszu po mistrzostwo. Neymar protestujących wprawdzie popiera, ale obawia się, że może dojść do otwartych starć i rozlewu krwi. FIFA zaś robi dobrą minę do złej gry, a szef działu ochrony federacji angielskiej opowiada, że u nich wszyscy wariują na punkcie bezpieczeństwa.

czytaj więcej
Rok przed mundialem: Brazylia

W Pucharze Konfederacji Neymar udowodnił, że nadaje się do poważnego futbolu, ale największą furorę zrobił Fred, ponoć spalony dla Europy. Co z tego wyniknie za rok?

czytaj więcej
Koniec telenoweli. Neymar idzie do Barcy

Od kilku dni toczyły się rozmowy dotyczące transferu Neymara. Wydawało się, że śledzimy brazylijską telenowelę, jednak wątpliwości zostały rozwiane. Brazylijczyk w poniedziałek podpisze kontrakt z Barceloną.

czytaj więcej
Brazylia - wirtuozi bez postępów

Gdy na całym świecie drużyny grają eliminacje do brazylijskiego mundialu, gospodarz przyszłorocznych mistrzostw świata sprawdza formę w grach towarzyskich. Presja w Kraju Kawy jest ogromna i jak na razie sympatycy futbolu spod znaku "joga bonito" nie mogą być usatysfakcjonowani. Główne brazylisjkie hasło "Ordem e Progresso" ("Ład i Postęp") w kontekście futbolu staje się coraz bardziej wyświechtane...

czytaj więcej
facebook