Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Liverpool F.C.

Znaleziono 15 artykułów pasujących do tego tagu.

Sezon Sturridge'a

Wszyscy w Liverpoolu zadają sobie jedno pytanie: czy istnieje życie po Suarezie? Chętnych do odpowiedzi brakuje, ale jest jeden taki, który wytrwale trzyma rękę w górze.

czytaj więcej
Dlaczego kibicujemy Atletico i Liverpoolowi?

Kluby, które jeszcze niedawno były synonimami spektakularnych porażek podnoszą głowę i zmierzają po największe laury w krajowej piłce. Co się stało, że tak nagle te drużyny wyrosły na faworytów wśród neutralnych kibiców? Przyczyna leży w głowach. Naszych i zawodników.

czytaj więcej
Walka o urugwajski skarb

Kiedy ktoś strzela cztery gole w meczu Premier League, w dodatku w niezwykle efektownym stylu, to nie ma wątpliwości, że jest wybitnym piłkarzem. A wybitni piłkarze występują w Lidze Mistrzów. Luis Suarez jednak wciąż gra w Liverpoolu, który dopiero się stara powrócić do europejskiej elity. Pytanie, czy starania przemienią się w coś więcej, a urugwajski skarb pozostanie na Anfield.

czytaj więcej
Koniec miesiąca miodowego

Wysokie miejsce w tabeli chyba zbyt długo maskowało wszystkie problemy Liverpoolu w tym sezonie.

czytaj więcej
Kanonierzy na Czerwono - historia najnowsza

Mecze Arsenalu z Liverpoolem często obfitują w bramki, ciekawe wydarzenia i nagłe zwroty akcji...

czytaj więcej
Kenny Dalglish (znów) wraca do Liverpoolu

Ostatnie rozstanie Kenny'ego Dalglisha z The Reds było bardzo bolesne, zarówno dla niego, jak i dla kibiców. Półtora roku później Szkot wraca do klubu...

czytaj więcej
Sturridge - napastnik przed wielką szansą

Nieskuteczny, irytujący, niepodejmujący dobrych decyzji - tak Daniela Sturridge'a charakteryzował niedawno Wojciech Falenta. Tekst wzbudził sporo emocji i nic dziwnego - autor zważył wszystkie argumenty na swój sposób. A gdyby na napastnika Liverpoolu spojrzeć inaczej?

czytaj więcej
facebook