Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Leo Baptistão

Znaleziono 4 artykułów pasujących do tego tagu.

Hiszpańscy romantycy walczą o życie

Jeśli ktoś wie, jak budować zespół od podstaw, to z całą pewnością są to działacze Rayo Vallecano. Klub z dzielnicy Vallecas niebawem rozpocznie "Mission Impossible III". Dwie wcześniejsze kampanie zakończyły się pełnym powodzeniem - nie tylko udało się uniknąć spadku, ale madrytczycy dwukrotnie stawali się rewelacją hiszpańskich rozgrywek. W zakończonym niedawno sezonie prawie otarli się o europejskie puchary. Teraz zaczną budować zespół na nowo, jeszcze raz od zera.

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (6)

Z uwagi na to, że doszło do ostatecznych rozstrzygnięć na szczycie tabeli, po ubiegłotygodniowym odlocie w ligowe zakamarki, dziś po prostu musi być bardziej mainstreamowo. I będzie.

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (3)

32. kolejka zbyt wielu sportowych emocji nie dostarczyła. Na spektakularny zryw zdobyła się w tej rundzie gier jedynie Valencia. Kreatywności Hiszpanom (i nie tylko) nie brakowało jednak poza futbolowym placem i te wydarzenia zdominowały tym razem podsumowanie.

czytaj więcej
A dlaczego nie Leo Messi?

Historia, którą skądś już znamy. Będzie sequel?

czytaj więcej
facebook