Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Leicester City

Znaleziono 4 artykułów pasujących do tego tagu.

Na King Power

Rok 2014 okazał się dla naszego portalu czasem trudnym. Zupełnie jak w piłce nożnej. Po zaskakująco imponującym początku sezonu - poprzednich dwunastu miesiącach - przekonaliśmy się, że zwyczajnie nie posiadamy zasobów, aby nawiązać długofalową rywalizację z większymi i znacznie lepiej zakorzenionymi graczami na rynku. Zapytajcie Ronalda Koemana, a za kilka tygodni Sama Allardyce'a. Wszystko wskazuje na to, że zamknięcie tego portalu jest kwestią czasu. Póki co - jako że ciągle jest Was, naszych czytelników, więcej, niż byśmy się tego spodziewali - chcemy się jednak z Wami podzielić swoimi doświadczeniami z mijającego roku. Doświadczeniami, które zawdzięczamy również Wam i pracy na rzecz tego portalu. Jak zawsze, w innej formie niż zrobią to mainstreamowe media. Dziś insight z życia klubowego dziennikarza na poziomie Premier League.

czytaj więcej
O krok od Premier League

Nie trzeba przypominać, kiedy po raz ostatni polski piłkarz strzelił gola na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w Premier League możemy liczyć w zasadzie wyłącznie na występy naszych bramkarzy. Wygląda jednak na to, że w przyszłym sezonie doczekamy się w najbogatszej lidze świata również rodaka grającego w polu. Wychwalanego pod niebiosa przez swojego menedżera.

czytaj więcej
Wasyl nie rezygnuje

Nie jest tajemnicą, że największym problemem reprezentacji Polski pozostaje obsada linii obrony. Podczas gdy pozycja Łukasza Piszczka i - sądząc po słowach Adama Nawałki - Marcina Kamińskiego może wydawać się w niej niekwestionowana, nowy selekcjoner skreślił na starcie zawodnika, który znowu ma się dobrze. Marcin Wasilewski bije się bowiem o awans do Premier League.

czytaj więcej
Perfidia futbolu (5)

#lovethegame - takim hasłem reklamuje się jedna z firm produkująca odzież i gadżety dla zakochanych w tym sporcie. Ilekroć coś pięknego dzieje się w futbolu, na jej koncie twitterowym pojawia się ten właśnie hashtag.

czytaj więcej
facebook