Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Kamil Glik

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Budując polskie Torino

Gdy Gianni Brera dzielił się swoim odczuciem, że perfekcyjny mecz skończyłby się wynikiem 0-0, z pewnością opierał się na postawie formacji defensywnej. Bez jednego złego kroku, z czystymi interwencjami, świetnym wyczuciem przy przerywaniu akcji rywala, przy potrzebnych blokach w groźnych sytuacjach i bezbłędnym wyprowadzeniu piłki. Za przykład można wziąć niedzielny występ Kamila Glika.

czytaj więcej
Glik jako pierwsza deklaracja Nawałki?

Żadna konferencja prasowa, wywiad czy rozmówka nie zastąpią wrażenia, jakie nowy selekcjoner wywiera na kibicach swoimi pierwszymi powołaniami. Przedstawiając siebie jako człowieka z pomysłem na Lewandowskiego, Adam Nawałka listą zawodników z klubów zagranicznych dał też do zrozumienia, kto do jego wizji nie przystaje.

czytaj więcej
Kapitan Glik

Na tle Polaków w Serie A, traktowanych najczęściej jako tanie uzupełnienie składu, przypadek Kamila Glika jest naprawdę wyjątkowy. Były stoper Piasta Gliwice został kapitanem Torino.

czytaj więcej
facebook