Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Jerzy Engel

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Sorry Juninho, czyli farbowane lisy

Poker. Duchowy brat futbolu. Tu i tu pojawia ważny czynnik losowości, szczęścia, ale nikt nie zapomina o tym, że ostatecznie liczą się umiejętności. Dlatego na długą metę wygrywa Hiszpania, a nie Finlandia, Negreanu, a nie twój sąsiad. Ale jedno rozdanie? Nawet największy mistrz może przegrać z amatorem, któremu w tej chwili akurat pójdzie karta. Dlatego nie jest niczym tak naprawdę wielce sensacyjnym, że w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata La Roja zremisowała u siebie z Finami, prawda? Futbolowa codzienność.

czytaj więcej
Każdy może zostać selekcjonerem

Nie trzeba mieć wyjątkowych wyników, żeby stać się poważnym kandydatem w rozgrywce o fotel selekcjonera. Wystarczy dobry timing, szczęście i znajomości.

czytaj więcej
Jak feniks z popiołów

To będzie jedno z najdziwniejszych pożegnań w historii polskiego futbolu - w bramce reprezentacji stanie człowiek, który już od jakiegoś czasu nie jest... piłkarzem. O takim meczu na swoją cześć wielu innych mogło jedynie pomarzyć.

czytaj więcej
facebook