Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Irlandia

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Do poprawy

Reprezentacja Polski zachowała pozycję lidera w tabeli eliminacyjnej grupy. Podczas gdy gol Shane'a Longa pozbawił kadrę Adama Nawałki trzypunktowej przewagi w rywalizacji o awans na finały mistrzostw Europy, utracone prowadzenie w doliczonym czasie gry spotkania w Dublinie powinno stonować niesamowity entuzjazm towarzyszący biało-czerwonym po poprzednich meczach. A na półmetku eliminacji wiele jest jeszcze do poprawienia.

czytaj więcej
Grupa bohaterów

Pierwsza seria meczów grupy D eliminacji mistrzostw Europy posłużyła za potwierdzenie. Niemcy pozostaną poza zasięgiem, podczas gdy Gibraltar okaże się tylko dostarczycielem punktów. Tymczasem Polska, Irlandia i Szkocja stoczą rywalizację w swego rodzaju "minilidze", z której zwycięsko może wyjść ten, kto nie potknie się w spotkaniach z Gruzją. I ten, kto będzie mógł liczyć na swoje indywidualności.

czytaj więcej
Pazdan innowacją Nawałki

To równie dobrze mógł być mecz Plymouth ze Scunthorpe, a nie reprezentacyjne granie. Fatalna murawa, zryta w niektórych miejscach do tego stopnia, że przypomniała b-klasowe kretowisko i niekoniecznie arenę ostatnich Mistrzostw Europy. Toporny styl dwóch drużyn nie zniechęcił ani kibiców, ani trenerów, ani samych piłkarzy - zgodnie z tym co powiedział później Adam Nawałka, na końcu tego ciemnego, długiego tunelu właśnie coś się zaświeciło.

czytaj więcej
facebook