Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Hiszpania

Znaleziono 10 artykułów pasujących do tego tagu.

21 mgnień fazy grupowej

W poszukiwaniu największego polskiego akcentu, czyli subiektywne - no, bardzo subiektywne, trzeba to wyraźnie podkreślić - podsumowanie fazy grupowej mundialu.

czytaj więcej
Sfinksa nieznajomość historii

W ostatnich 16 latach cztery różne zespoły wygrywały Mistrzostwa Świata - Francja, Brazylia, Włochy i Hiszpania. Trzy z nich w następnym Mundialu odpadały w fazie grupowej. Vicente del Bosque wyraźnie nie wyciągnął wniosków z porażki Francji w 2002 roku.

czytaj więcej
Hiszpania, nekrolog dla złotej epoki

W jednym dniu zakończyły się dwie hiszpańskie epoki – panowanie Juana Carlosa i złota era reprezentacji. Król abdykował, syta piłkarska kadra została brutalnie strącona z tronu przez wyposzczonych rywali.

czytaj więcej
Xavi wchodzi do dziadka

Był symbolem Hiszpanii i Barcelony, a dziś ogląda największą porażkę reprezentacji z ławki rezerwowych. Jeśli odejdzie z klubu, może pożegnać się z europejskim futbolem.

czytaj więcej
Perfidia futbolu (12)

Lipiec. Zaczyna się okienko transferowe, kończy się Puchar Konfederacji. Meczów coraz mniej i pozostaje czekać na nowy sezon. I podsumować to, co działo się w nocy z niedzieli na poniedziałek.

czytaj więcej
Mózg to nie wszystko

Co zrobiłbym jeśli nie poświęciłbym się piłce? Pytasz się mnie, co robiłbym, gdybym nie robił tego, co zawsze chciałem.

czytaj więcej
Nie ma skróconych dróg

Mija mniej więcej rok od czasu, gdy na szersze piłkarskie wody wypłynął Athletic Bilbao dowodzony przez Marcelo Bielsę. Przez ten czas wiele się zmieniło, a w Kraju Basków nastąpiła zmiana warty – teraz to Real Sociedad kradnie serca kibiców w całej Europie.

czytaj więcej
facebook