Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Haris Seferović

Znaleziono 4 artykułów pasujących do tego tagu.

Czy futbol to wciąż sport zespołowy?

Messidependencia, Ronaldodependencia i inne takie. Rola wybitnych indywidualności ma we współczesnym futbolu tak duże znaczenie, że w Hiszpanii głupieją już pierwsi szkoleniowcy, poświęcając więcej uwagi jednostkom niż grupie.

czytaj więcej
Dobre uczynki Realu
i Sevilli

Nastawiony na konsumpcjonizm świat futbolu nie jest jeszcze w pełni zepsuty. Okazuje się, że nawet w siedzibach dwóch najbardziej aktywnych na rynku transferowym hiszpańskich klubów, przez które przetoczyły się w to lato dziesiątki milionów euro, jest miejsce na altruizm.

czytaj więcej
Real znalazł swojego Neymara?

Podczas gdy, Asier Illarramendi wylewał łzy, żegnając się z kibicami Realu Sociedad, klub kontraktował już nowego zawodnika. Haris Seferović ani na następcę Illarry nie był szykowany, ani nie wydawał się drużynie specjalnie potrzebny. Wystarczył miesiąc, by wiele się pozmieniało.

czytaj więcej
Atak serca czy atak śmiechu?

Napastnicy znów na czołówkach hiszpańskich gazet. Można by pomyśleć - wspaniale, króluje ofensywna gra. Ale... jesteśmy w sezonie ogórkowym, który rządzi się swoimi prawami i to, że o atakujących się mówi, wcale nie musi oznaczać, że mówi się dobrze.

czytaj więcej
facebook