Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Gareth Bale

Znaleziono 19 artykułów pasujących do tego tagu.

Rywalizacja czy symbioza?

Wielu z nas toczy wojny o to, która z dwóch największych lig powinna nosić miano tej największej. Entuzjazmu związanego z tą dyskusją nie podzielają kluby zrzeszone w obu rozgrywkach, które zamiast walczyć, współpracują.

czytaj więcej
Bale pod ciężarem presji

Jeśli Walijczyk liczył, że zapłacone za niego przez Real Madryt ogromne pieniądze z czasem przestaną wzbudzać tak wielkie kontrowersje, to się przeliczył. Czas mija, a Gareth Bale musi mierzyć się z coraz większą medialną burzą.

czytaj więcej
Bale już strzela dla Realu

Bramka w debiucie - kto nie marzy o podobnym początku? No może np. ktoś, za kogo wyłożono gigantyczne pieniądze, a premierowe trafienie daje drużynie zaledwie remis...

czytaj więcej
Bale i Ronaldo - dwa grzyby w barszcz

Ponieważ piłkarze za (około) 100 milionów nie siedzą na ławce rezerwowych, Gareth Bale będzie grał w pierwszym składzie. Gdzie umieści go Carlo Ancelotti? Jest kilka możliwości.

czytaj więcej
Kwestia klasy: Bale, Suarez, Lewandowski

W futbolu rządzą dziś piłkarze i ich agenci - słyszymy często z ust dziennikarzy. To oni decydują o transferach, to oni szantażują kluby, to oni robią co chcą. Rzecz w tym, że... niekoniecznie.

czytaj więcej
Tottenham traci gwiazdę? To ci psikus

"Obyśmy żyli w ciekawych czasach" - mawiali Rzymianie a za nimi całe pokolenia Europejczyków. Ciekawe czasy nastały w Londynie, gdzie niektórzy liczą już pieniądze uzyskane ze sprzedaży Garetha Bale'a. Czy jednak nie mamy do czynienia z powtórką z historii?

czytaj więcej
Kuszenie Garetha Bale'a

Transfer Walijczyka z dnia na dzień zbliża się do przekroczenia granic medialnej farsy, w której każdy chce ugrać coś dla siebie.

czytaj więcej
facebook