Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Francja

Znaleziono 12 artykułów pasujących do tego tagu.

Niemcy - Francja: zapowiedź meczu, typy bukmacherskie, kursy

Inauguracja Ligi Narodów UEFA i od razu taki hit! Już w pierwszej kolejce zmagań zmierzą się drużyny byłych i aktualnych mistrzów świata. W czwartkowy wieczór w Monachium emocji na pewno nie zabraknie.

czytaj więcej
Gest kadrowicza

Oto kolejny piłkarz polskiego pochodzenia, który w długofalowej perspektywie ma szansę stać się jedną z wiodących postaci czołowego, europejskiego zespołu narodowego. Layvin Kurzawa z pewnością nie tak wyobrażał sobie jednak swoje pierwsze powołanie do seniorskiej kadry reprezentacji Francji. Młody obrońca dopiął swego, ale do dorosłej drużyny Trójkolorowych trafia w atmosferze skandalu.

czytaj więcej
Fundament pod sukces?

Reprezentacja Francji pokonała Hiszpanię po typowym meczu towarzyskim: toczonym w raczej powolnym tempie, momentami wręcz nudnawym. Dla gospodarzy finałów Euro 2016 nie wynik, ani styl były jednak tego wieczoru najważniejsze. Priorytet stanowiło podtrzymanie pozytywnej atmosfery, jaka wytworzyła się wokół drużyny narodowej podczas udanego występu na brazylijskim mundialu. Czy to kluczowy, potencjalny fundament do czegoś wielkiego za niespełna dwa lata?

czytaj więcej
Europejski pragmatyzm

Pomimo zetknięcia się z całkiem dobrymi zespołami (zwłaszcza Meksyk musi aspirować do takiego określenia), Holandia, Francja i Niemcy przebrnęły do ćwierćfinałów. Nie bez problemów, ale ostatecznie udowadniając swoją wyższość.

czytaj więcej
21 mgnień fazy grupowej

W poszukiwaniu największego polskiego akcentu, czyli subiektywne - no, bardzo subiektywne, trzeba to wyraźnie podkreślić - podsumowanie fazy grupowej mundialu.

czytaj więcej
Ribery z wozu, Francji lżej

Temat na niezłą, choć raczej akademicką, dyskusję: absencja największej gwiazdy na mistrzostwach – zagrożenie, czy szansa na lepszą grę reprezentacji.

czytaj więcej
Wojna francusko-pruska

Niemcy i Francja najpewniej spotkają się ze sobą w ćwierćfinale. Ci pierwsi muszą jeszcze nie przegrać z USA i pokonać w 1/8 Algierię lub Rosję, Francja nie może przegrać więcej niż 3:0 z Ekwadorem i musi pokonać w 1/8 Argentynę lub Nigerię. Jedno i drugie jest bardzo prawdopodobne.

czytaj więcej
facebook