Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Football Academy

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Konwent Football Academy

W dniach od 16 do 18 stycznia bieżącego roku w Serocku koło Warszawy odbył się IV Ogólnopolski Konwent Football Academy. Wzięło w nim udział 170 trenerów, menedżerów, pracowników i współpracowników elitarnej sieci szkółek z różnych części naszego kraju oraz Wielkiej Brytanii. Portal "Krótka Piłka" był obecny na wydarzeniu.

czytaj więcej
Ku kadrze

Podczas gdy w Akademiach profesjonalnych, angielskich klubów stopniowo szkoli się coraz więcej młodych, polskich piłkarzy, a zagraniczna sieć skautingu Polskiego Związku Piłki Nożnej powoli rozszerza działalność również na terytorium Wielkiej Brytanii, swoją cegiełkę zamierza dołożyć także Football Academy. W połowie listopada odbył się pierwszy turniej zorganizowany przez polonijną sieć szkółek piłkarskich.

czytaj więcej
Football Academy również na Wyspach

Działająca od kilku lat na terenie naszego kraju Football Academy postanowiła rozszerzyć swoją ofertę na terytorium Wielkiej Brytanii. Treningi skierowane do miejscowej Polonii zostały zainaugurowane. To nie koniec ambitnych, długofalowych planów intrygującego (przełomowego?) przedsięwzięcia.

czytaj więcej
facebook