Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Financial Fair Play

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

FFP: O co chodzi?

Paris Saint-Germain oraz Manchester City mają znajdować się w gronie dziewięciu klubów oczekujących sankcji za złamanie zasad UEFA Financial Fair Play (FFP). Decyzje Club Financial Control Body (CFCB) zostaną prawdopodobnie ogłoszone w poniedziałek. A jakie są rzeczywiste założenia szeroko komentowanego pomysłu Europejskiej Federacji Piłkarskiej?

czytaj więcej
Pieniądze grają

Transfery marketingowe czy przemyślane? Kupowanie w promocji czy inwestowanie w wychowanków? Jak wydane pieniądze przekładają się na wyniki sportowe? O tym w naszej analizie.

czytaj więcej
Wojna o Financial Fair(?) Play

Jednej rewolucji w futbolu już dokonał. Teraz kwestionuje rewolucję spod znaku Michela Platiniego. Według niego Financial Fair Play nie tylko nie ma szans powodzenia, ale także nie ma nic wspólnego z uczciwą rywalizacją. Zdaniem Jean-Luisa Duponta nowe reguły czynią zupełnie na odwrót - zabierają biednym, a dają bogatym.

czytaj więcej
facebook