Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu Fernando Llorente

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Llorente transfer niemożliwy

Luis Figo, Mario Götze, Ashley Cole. Cała ta trójka ma coś wspólnego z Fernando Llorente. Wszyscy ci zawodnicy byli bohaterami transakcji, które wzbudziły mnóstwo niezdrowych emocji i raz na zawsze odcinały zainteresowanym drogę powrotu. Pierwsza trójka jednak chyba dziś nie żałuje podjętej decyzji. Z Baskiem jest inaczej.

czytaj więcej
Atak serca czy atak śmiechu?

Napastnicy znów na czołówkach hiszpańskich gazet. Można by pomyśleć - wspaniale, króluje ofensywna gra. Ale... jesteśmy w sezonie ogórkowym, który rządzi się swoimi prawami i to, że o atakujących się mówi, wcale nie musi oznaczać, że mówi się dobrze.

czytaj więcej
Tam, gdzie kopią najpiękniej (10)

Mimo że sezon już się skończył, w Hiszpanii nikt nie próżnuje. Jedni zatrudniają nowych trenerów, inni nowych zawodników. Niektórzy spędzają ten wolny czas na łapaniu i leczeniu kontuzji, reszta opowiada bajki na łamach wszelakich mediów. I tylko Alan Hutton jest po prostu Alanem Huttonem.

czytaj więcej
facebook