Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w Polityce prywatności.

Artykuły dla tagu dyrektor sportowy

Znaleziono 3 artykułów pasujących do tego tagu.

Dyrektora sportowego zatrudnię - ale po co?

Kończące się lato nie było dobre dla przedstawicieli pewnego zawodu w futbolowym światku. O ile piłkarzom i trenerom jeszcze jakoś uchodzi na sucho, bo Legia wciąż gra w pucharach, a Śląsk w nich zaimponował, to w piłce klubowej jedna rola wyróżnia się szczególnie negatywnie. Rola dyrektora sportowego.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie: City (2)

Prezentujemy drugą część cyklu poświęconego nowo wprowadzanej strukturze organizacyjnej w Manchesterze City (pierwszą część przeczytacie TUTAJ). Przyjrzyjmy się bliżej rozgraniczeniu roli dyrektora sportowego a menedżera pierwszej drużyny.

czytaj więcej
Tak to się robi na Zachodzie (1)

Przerwa międzysezonowa to dobry czas na to, aby bliżej przyjrzeć się strukturze organizacyjnej wybranych klubów. Na początek bierzemy na tapetę West Bromwich Albion - klub, który ubiegłą dekadę spędził dryfując pomiędzy Premier League a Championship, a obecnie ustabilizował swoją pozycję w górnej połowie tabeli angielskiej ekstraklasy.

czytaj więcej
facebook